1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kağıthane Merkez'de Atiye Rezidans'ta Cadde Üzeri İskanlı Dükkanlar

Şirketten 65m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 14187
Metre Kare 65m2
Ada 6986
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 2
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 17
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 18
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Merkez, Günay Sk. No:2, 34406 Atiye Residance Kâğıthane/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, prestijli bir projede yer alıyor olması, cadde üzerinde olması kullanım alanının geniş olması, amorti süresinin kısa olması, dükkan için kapalı otopark imkanının olması, ulaşımın çeşitli olması avantajdır. 


Açıklama

Özellikler: Atiye Rezidansın alt katında yer alan her biri 65 m2 olan 3 adet, ayrı tapulu 1,2,3 nolu bağımsız bölümler DÜKKAN niteliğindedir.

Her biri 65 m2olan 1,2,3 nolu dükkanların ara duvarları yapılmamış, toplam yanana 195 m2 net büyüklükte bir dükkan oluşturulmuştur. İstenirse 3 ayrı tapu halinde birlikte satışı yapılabilir. 3 dükkan birlikte kullanılabilir. Tavan yükseklikleri net 4 metredir. Her dükkan için 1 adet kapalı, tahsisli otopark alanı bulunmaktadır. 1,2,3 nolu dükkanların önünde, 150 m2 net kullanım alanı ve 8 araçlık açık araç parkı bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz Kağıthane Merkez Mahallesi Günay Sokakta yer alan Atiye Residence'ta yer almaktadır. Taşınmaza toplu ulaşım ve özel araçlarla ulaşım rahattır.

Not: 31.12.2018 tarihli yapı kullanma izin belgesi(İSKANI)  bulunmaktadır.

1,2,3 nolu DÜKKAN NİTELİKLİ bağımsız bölümler 65 m2; cadde üzerinde yer almakta olup her birinin fiyatı 1.000.000 +%18 KDV

Taşınmazlar Shell and Core (dekorasyonsuz) olarak satılmaktadır. 

Taşınmazların aylık kira getirisinin cadde üzeri dükkanlarda ortalama 5000 tl, Taşınmazların amorti süresi ortalama 16 yıl olup, ticari gayrimenkuller için avantajlı bir süredir.

Tapu.com'dan Proje Gayrimenkulü Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.