Kağıthane İva Flats Projesi'nde 1+1 Daire

 • Şirketten
 • 45 m2
 • 1 + 1

Özellikler

  • Tapu no
   4076
  • Pafta
   -
  • Ada
   6579
  • Parsel
   19
  • Tapu Bilgisi
   Satış Vaadi Sözleşmesi
  • Isıtma Sistemi
   Merkezi
  • Bina Yaşı
   0
  • Kat Sayısı
   15
  • Bulunduğu Kat
   3
  • Bağımsız Bölüm
   B 14

Ödeme Detayları

  • KDV
   % 1
  • Tapu Harcı
   Paylaşılır

Harita

Açıklama

AÇIK ADRES: Yahya Kemal, Şenkal Sokak Kağıthane/ İstanbul

AÇIKLAMA: 

İva Flats projesi toplam 137 daireden oluşuyor. Binalarımız, Zemin + 14 katlı olup, 1428 m2 yeşil alan mevcuttur. Siteye araç girişi yapılmamakta araçlar kapalı otoparktan içeri alınmakta, otoparktan dairelere asansör bağlantısı bulunmaktadır. Bu tasarımla sitenin yeşil alanının araç giriş çıkışlarından etkilenmemesi amaçlanmaktadır. 

AÇIK ve KAPALI SOSYAL ALANLAR :

İva Flats projesinde kapalı otopark, kapalı havuz, akıllı bina sistemi, Türk hamamı, bay/ bayan sauna, çatıda fitness salonu, soyunma ve dinlenme bölümleri, kapalı çocuk oyun odası, kütüphane, cafe, sinema salonu, play station odası, kapalı futbol sahası, müzik odası, bay/ bayan kuaför, terzi-kuru temizleme-lostra, toplantı odası ile shuttle bulunmaktadır.

ULAŞIM :

- Büyükdere Cad. 1,5 km uzaklıkta ,

- Yeni yapılacak olan Kağıthane-İstinye metro istasyonuna 150 m ,

- Bu yıl sonu açılacak olan Mecidiyeköy-Mahmutbey metro istasyonuna 800 m ,

- Kanyon Avm, Özdilek Avm, Metrocity Avm ‘ ye 1.5 km ,

- Toplu taşıma alanlarına yürüme mesafesindedir.

DAİRE ÖZELLİKLERİ:

- Bina Girişi: Binanın giriş kapısı mimari detayına uygun yapılacaktır. Bina girişine engelli rampası yapılacaktır. Ana giriş kapısında otomatik açma ve hidrolik kapama cihazları konulacaktır. Binanın girişi projedeki detay ve çizime göre zemin ve duvarları granit veya doğal mermer ile kaplanacaktır. Tavanında projesine uygun ışıklandırma yapılacaktır. Mektup kutuları ve ilan panosu konulacaktır. Merdiven boşluğunda duvarlar silinebilir silikonlu boya olacaktır. AUDIO, MULTITEK veya muadili marka görüntülü diafon konularak daire bağlantıları yapılacak, dairelerin giriş kapısı arasında görüşme sağlanacak şekilde kapalı devre sistem kurulacaktır.

- Doğramalar: Tüm pencere ve balkon kapı doğramaları 1. Sınıf PVC REHAU, PIMAPEN, WINSA veya muadili marka olacaktır. Tüm doğrama camlarında TSE belgeli (ŞİŞECAM, ISICAM veya muadili) cam kullanılacaktır. Salon ve odalarda, her mahalde en az bir doğrama çift açılım olacak, banyolarda vasistas olacaktır. Mutfak pencerelerine doğalgaz havalandırması için menfez takılacaktır. Doğramalar kalın vidalarla duvara monte edilecek, boşluklar köpük ile sıkıştırılacak ve etrafının su, ısı ve ses izolasyonu için doğrama ile aynı renk silikon uygulanacaktır. Pencere altlarındaki denizlikler ve kapı eşikleri doğal granit veya mermer olacaktır. Denizlikler en az 2cm’lik granit veya mermer olarak kullanılacak ve uygun yağmur damla kanalı açılmış olacaktır. Fransız balkonların önlerine yapılacak korkuluklar proje konseptine uygun korkuluk olarak yapılacaktır.

- Kapılar: Daire giriş kapıları ÇELİK KAPI, kilitler KALE KİLİT Multilock (çok noktalı – merkezi) ve mandal kilitleme sistemi olacaktır. UZUNLAR, TUTKUNLAR veya muadili marka olacaktır. Kapılarda tokmak, göz deliği, toz tutucu, tutma kolu bulunacaktır. Her dairenin numarası üzerine rakamlarla yazılacaktır. Oda kapıları cilalı ve derzli mobilya kapı olacaktır. Salon ve mutfak kapıları camlı, banyo ve oda kapıları camsız, derzli ve dolu olacaktır. Kapılar pervazlı olacak, pervaz boşlukları köpük ile sıkıştırılacak, silikon ile doldurulup duvar ile aynı renkte boyanacaktır. Kapı kolları 1.sınıf aynasız olarak seçilecek.

- Antre ve Koridorlar: Antre ve koridorlar uygun ebatlarda VİTRA, ÇANAKKALE SERAMİK, EGE SERAMİK veya muadili marka seramik olacaktır. Koridor ve antreden odalara geçiş yerlerinde parke ile arasına alüminyum parke çıtası konulacaktır. Antre de projeye uygun olarak portmanto için uygun yer ayrılacak ve kapılara uyumlu tek tip portmanto ve ayakkabı ihtiyacı için dolap yapılacaktır.

- Salon ve Yatak Odaları: Duvarlara kaba saten alçı çekilip üzerine 3 kat su bazlı silikonlu iç cephe boyası uygulanacaktır. Tavanlara 2 kat alçı çekilip su bazlı tavan boya ile boyanacaktır. Salon ve odalarda duvar ve tavan birleşimi sade kartonpiyer olup, cam ve balkon kapı önlerine kartonpiyer perdelikler yapılacaktır.Daire salon ve oda zeminlerine geniş süpürgelikli, şilteli, kaliteli laminant parke uygulaması yapılacaktır. Laminant parkeler ithal kaliteli parke olacaktır. Parke renk ve desen seçimi projeye uygun olacaktır.

- Banyolar: Banyoda havalandırma için hava bacası olup, fan takılacaktır. Banyo duvarları ve zeminleri seçilen uygun renk ve desende 1. Sınıf ÇANAKKALE SERAMİK, VİTRA, EGE SERAMİK veya muadili marka seramik ile uygulama yapılacaktır. Banyo tavanlarına asma tavan yapılıp, LED spot ışıklandırma uygulanacaktır. Banyo aksesuar ve bataryaları mix kullanımlı 1. Sınıf ARTEMA, ECA marka veya muadili marka olacaktır. Banyo projesine uygun asma klozet ve gömme rezervuar, akrilik duş teknesi ve duşa kabin, tezgah üstü lavabo VİTRA, SEREL veya muadili marka olacaktır. Banyo Dolapları projesine uygun mdf üzeri lake boyalı olacaktır. Uygun büyüklükte ayna konacaktır. Zemine uygun yere su süzgeçleri konulacak, çamaşır ve lavabo giderleri ana sifonlara bağlanacaktır.

- Mutfak: Mutfak zemini 1. Sınıf VİTRA, ÇANAKKALE SERAMİK, EGE SERAMİK veya muadili seramik ile kaplanacak. Mutfak dolapları projesine uygun modüler tip olarak, gövde mdflam, kapaklar akrilik kapaklı olacaktır. Mutfak Armatürleri mix kullanımlı 1.sınıf ECA, ARTEMA veya muadili markalardan seçilecektir. Eviye tek gözlü ve damlalıklı model olarak TEKA, DOMİNOX veya muadili marka konacaktır. Mutfak tezgahı GRANİT, ÇİMSTONE, POLİKOR veya kullanıma uygun malzemeden seçilecek, tezgah arasına seramik veya BTB uygulanacaktır. Ocak ve kombinin bulunduğu yere doğalgaz tesisatı uygun yerden geçerek çekilecektir. Mutfak tasarımında buzdolabı, fırın, bulaşık makinası için uygun büyüklükte yer ayrılacak , elektrik prizi ve su tesisatı çekilecektir. Mutfaklara SIEMENS–ARÇELİK veya muadili marka 3’lü set (Ocak, Fırın, Davlumbaz) konulacaktır.

- Boyalar: İç Duvarlar kaba, saten alçı üzeri 3 kat su bazlı silikonlu silinebilir iç cephe boyası ile boyanacaktır. Boyalar DYO, POLİSAN, MARSHALL veya muadili marka olacaktır. Dış Duvarlar, mantolama üzeri sıva yapılarak, koruma astarı üzeri JOTUN, MARSHALL, DYO veya muadili marka silikon esaslı, solmaz, kir ve is tutmayan dış cephe boyası ile boyanacak veya projesine uygun malzeme ile kaplanacaktır.

- Bahçe Tanzimi: Projedeki peyzaj alanına göre gerekli yürüme yolları ve çim alanlar yapılarak, bina çevresinde gerekli yerlerin ağaçlandırılması ve çiçeklendirilmesi yapılacaktır. Yağmur suyu giderleri için drenaj, yağmur suyu mazgalı ve drenaj taşları, tretuvarlar ve peyzaj çalışmaları tamamlanmış olacaktır. Bahçe ve çevre aydınlatma elemanları projesine göre altyapısı yapılarak yerine konacaktır. Bahçe sulama için gerekli yerlere tesisat çekilecektir. Bahçe duvarlarının sınırlarına yeterli miktarda ağaç dikilecektir.

Bahçede ve bahçe duvarlarında ışıklandırma bulunacak, bahçe duvarlarının dış yüzeyleri dekoratif kaplama yapılacak, iç kısımları dekoratif sıva ile sıvanıp boyanacaktır. Bina giriş kapı önü sert zemin olarak doğal granit veya doğal mermer ile kaplanacaktır. Yürüme yollarına hazır dökme parke taş malzeme kullanılacaktır.Bahçe Sulama Otomatik sprinkler sistemi ile sağlanacak.

Not: Planlanan teslim tarihi Mart 2018'dir.

Gizle Hepsini Gör