COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kağıthane Çeliktepe Marka Projeden 95 m2 Daire

Şirketten 2 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 14453
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 95m2
Ada 9644
Parsel 21
Tapu Bilgisi Satış Vaadi Sözleşmesi
Bina Yaşı 0
Kat Sayısı 14
Bulunduğu Kat 8
Isıtma Sistemi Merkezi

Ödeme Detayları

KDV % 1
Tapu Harcı Satıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Uzman Görüşü

Taşınmazın merkezi konumda olması, ulaşımının kolay ve çeşitli olması, depreme dayanıklılığı arttıran özellikte bir malzeme olan cephe sistemi zenon panel kullanılmasırezidans dairesi olması, rezidans içerisinde sauna, fitness, açık yüzme havuzu ve teras kafe, 24 saat güvenlik, her daireye 1 kapalı otopark olması, Çeliktepe’de 4. Levent metro ve Safir AVM'nin arkasında Güzeldere caddesi üzerinde Safire 1200 m . mesafede konumlanması avantajıdır.

Açıklama

MERKEZİ KONUMDA, ÖZEL ÖDEME SEÇENEKLERİYLE  SATIN ALABİLECEĞİNİZ LÜKS REZİDANS DAİLERİ 

Özellikler: İstanbul’un merkezi lokasyonlarından Çeliktepe'de, 15 kat toplam 195 bağımsız bölümden oluşan; bünyesinde sauna, fitness,  teras kafe, 24 saat güvenlik, her daireye 1 kapalı otopark, 1+1 ve 3 farklı formda dizayn edilen 2+1 daire tiplerini barındıran, residence projede TİP-3 formda 2+1 BRÜT 95 m2 daire. Projede binanın statik yükünü hafifleten ve böylece depreme dayanıklılığı arttıran özellikte bir malzeme olan cephe sistemi zenon panel kullanılmıştır.  

Ulaşım: Proje, Çeliktepe’de 4. Levent metro ve Safir AVM'nin arkasında Güzeldere caddesi üzerinde Safire 1200 m . mesafede konumlanmaktadır. Ulaşım için bölgenin bilindik anayollarından Güzeldere Caddesi'nde Kağıthane Sosyal Hizmet Merkezi istikametinde ilerlerken sağda Mesudiye Sokak'a girilir. Taşınmaza bu sokak üzerinde 70 m ilerletildikten sonra ulaşılır. 

Not: Taşınmaz, vade farkı olmadan %30 peşin, kalanı 60 ay vade ile ödeme planı seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.  Satış fiyatına % 1 KDV oranı dahil değildir. Taşınmazın satışında tapu harcı YOKTUR. Temmuz 2022'de teslim edilecektir. Proje tesliminden sonra dilediğiniz takdirde dairenizin 2. El satış ve kiralama hizmetlerinde destek verilecektir. Ayrıca bina yönetimi de profesyonel bir ekip tarafından yapılacaktır. Dilerseniz nisan ayından satış vadi sözleşmesi yerine sonra kat irtifaklı tapu ile satın alabilirsiniz. Dilerseniz nisan ayından satış vadi sözleşmesi yerine sonra kat irtifaklı tapu ile satın alabilirsiniz. Aylık aidat 400-500 TL arasındadır. 

Tapu.com'dan Proje Gayrimenkulü Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.