1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmit Çarşı'da Tramvay Yolu Üzerinde Komple Ticari Bina

Sahibinden 500m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18439
Metre Kare 500m2
Ada 281
Parsel 82
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 30
Isıtma Sistemi Kalorifer
Kat Sayısı 2
Kullanım Durumu Kiracı

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ömerağa Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. No:42 İZMİT/ KOCAELİ

Açıklama

İZMİT ÇARŞI DA TABELA DEĞERİ YÜKSEK CADDEDE KİRACILI KOMPLE TİCARİ BİNA 

Özellikler: Gayrimenkul Kocaeli İzmit Ömerağa Mah. Şehabettin Bilgisu Caddesi’nde yer alan 45 m2 yüzölçümlü 281 ada 82 parsel üzerine kurulmuş 7 adet bağımsız bölümlü doğu güney cepheli brüt 500 m2 kapalı alanlı komple ticari binadır. Depo 35 m2 / Giriş net 25m2 Brüt 45m2 / Asma kat 35 m2 Depo, Dükkan ve Asma kat harici 6 adet bağımsız bölümlü ofis katı bulunmaktadır.6 adet ofis 35’er m2’dir. Ayrıca binanın üstü 20 m2 çatı teras kat bulunmaktadır.  ADSL, asansör,  çelik kapı, alüminyum doğrama, parke zemin, fiber internet, alafranga tuvalet, boyası tamdır. 

Bölgedeki emsal kira rayiçleri mevcut kira bedellerinin üzerinde seyrettiği görülmüştür. BÖLGE ÖZELLİKLERİ: Satış konusu gayrimenkul izmit ilçe merkezinde Şehabettin Bilgisu Caddesinde konumlanmaktadır. Cadde güzergahından geçen T1 Otogar-Plajyolu tramvay hattı durağına 200 metre mesafededir. Cevrede özel okul ve dersanelerin bulunmasından dolayı oldukça yoğun yaya akışı ve buna bağlı ticari alanların yoğun işleyişi görülmüştür. Yakın mesafede bulunan AVM, BELEDİYE ve MÜFTÜLÜK binası, DEVLET HASTENESİ, VERGİ DAİRESİ BİNASI vb. kurumlara ulaşımı sağlayan cadde olarak görülmektedir. İzmit Sahil bandı yürüyüş alanları, Seka park ve sosyal donatılara kısa yürüme mesafesiyle konum avantajı ön olana çıkmaktadır. Banka kredilerine uygunluğu bulunmaktadır. 

Not: Tüm bağımsız bölümlerde kiracı mevcuttur. Toplam kira geliri 19.000 TL’dir. 7 adet ayrı tapu ile birlikte satılmaktadır.  20.000 TL  hizmet bedeli teklif vermek için alınmaktadır. Son verilen teklifin kabul edilmesi halinde %4+kdv hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.