1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Torbalı Ayrancılar Mahallesi'nde 82 m2 Dükkan

Bankadan 82m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17517
Metre Kare 82m2
Ada 124
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 2
Bağımsız Bölüm 18
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ayrancılar Mahallesi 61 Sokak No:31/A Torbalı/İzmir

Açıklama

Özellikler: Dükkan vasıflı 18 no.lu bağımsız bölüm, binanın zemin katında ve bina girişine göre sağ tarafta, 61 Sokak ile 74 Sokak köşesinde yer almaktadır. Kat irtifakına esas 20.11.2013 tarih onaylı projesi ve Torbalı Belediyesinde mimari projesi incelenmiştir. İncelenen projesine göre taşınmazın konumunda ve projesi ile uyumlu olduğu tespit edilmiştir. Taşınmaz yerinde yapılan ölçüm ve projesine göre yaklaşık 82m2 kapalı alanlı olup 1 kullanım alanı ve 1 wc hacminden oluşmaktadır. Mimari projesine göre bir kolon imal edilmediği gibi gözükmekte iken statik projesinde işli olmadığı tespit edilmiştir. Statik projesinde köşede kalan kolonun mimari proje ve yerindekine göre döndürülerek imal edildiği tespit edilmiştir. Taşınmazın zeminleri seramik, duvarları kullanım alanında saten boyalı, wode ise fayans kaplıdır. Vitrin ve girişi alüminyum doğrama ve camdır. İç kapısı ahşaptır. Tavanları spot ışıklı tavan uygulaması bulunmaktadır. Isınma ve soğutma amaçlı herhangi bir sistem bulunmamaktadır. Yan mesken ile ara duvarında rutubet bulunmaktadır.

Zemin kat 18 no.lu bağımsız bölümün bulunduğu bina; 707,80 m2 alanlı arsası üzerinde, bitişik nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, Bodrum + zemin + 2 normal katlı inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında sığınak ve kapalı otopark, zemin katında 1 işyeri, 5 mesken, bina girişi, 1. Ve 2. Katta her katta 6 mesken olacak şekilde binada toplam 18 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. 

Ulaşım: Taşınmaz, bölgenin ana arterlerinden olan İzmir - Aydın Caddesi'ne yaklaşık 800m mesafede yer almakta olup 61 Sokak ile 74 Sokak köşesinde yer almaktadır. Bulunduğu yakın çevrede, genellikle zeminler kısmi işyeri, kısmi konut amaçlı ve bodrum + zemin + 3 normal kat olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın yüksek yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, orta ve orta altı düzey gelir grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğini taşımakta olup, toplu taşıma, araçlarının da güzergahı olan Anadolu Caddesi'ne olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler; Ayrancılar Kapalı Pazaryeri, Merkez Camii, Ayrancılar Merkez olarak ifade edilebilir. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.