1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Torbalı Ayrancılar Mahallesi'nde 32 m2 Dükkan

Bankadan 32m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16991
Metre Kare 32m2
Ada 103
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 2
Bağımsız Bölüm 7
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ayrancılar Mah.67.Sokak No:90/B Torbalı/İzmir

Açıklama

Özellikler: 7 nolu dükkan, projesine göre brüt 32 m2 alanlı olup, konum olarak binanın giriş kapısına karşıdan bakıldığında sağ köşede yer almaktadır. Dükkan ve WC hacimlerinden oluşmaktadır. 

Ana taşınmaz, 180,82 m² alanlı arsa üzerinde, bitişik nizamlı ve betonarme karkas yapı tarzında, bodrum kat+ zemin kat + 2 normal kat olarak inşa edilmiştir. Projesine göre binanın bodrum katında 8 nolu dükkana ait depo, zemin katında bina girişi, otopark ve 3 adet dükkan, normal katlarında 3 er adet mesken olmak üzere binada toplam 9 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi boyalıdır. Ortak alanları mermer döşelidir. Binanın otoparkının mahallinde dükkana çevrildiği görülmüştür.

Ulaşım: İzmir ili, Torbalı ilçesi, Ayrancılar Mahallesi, 67 Sokak, No: 90/7 adreslidir. Tarif olarak; Ayrancılar'dan Izmir Aydın karayolu üzerinde Gaziemir yönünde ilerlendiğinde Opet Akaryakıt İstasyonunun geçilmesinden sonra yolun sağ tarafındaki 67 sokağa dönülür. Devamında yolun sağ tarafındaki 90/8 kapı numaralı dükkanda taşınmaza ulaşılır. Yakın çevresinde; genelde zemin katları işyeri, normal katları ise konut olarak kullanılan 4-5 katı betonarme binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım imkanları iyidir. İzmir karayoluna yakın konumdadır. Bölge, Torbalı Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.