1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Menemen Gazi Mahallesi'nde 3+1 145 m2 Natamam Daire

Bankadan 3 + 1 145m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16849
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 145m2
Ada 4213
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 26.05.2017
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm B-35

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

GAZİ Mah. 7733 Sok. B BLOK No: 6/2 DAİRE: 35 MENEMEN / İZMİR

Uzman Görüşü

Erol Tarakçıoğlu Ortaokulu, Özel Havajet Meslek Lisesi, Koyundere Spor Kulübü ve Koyundere Toki projesine yakın konumda, site içerisinde lüks binada, 145 m² ara kat daire olmasıyla avantajlıdır. 

Açıklama

Özellikler: "Mesken" nitelikli 35 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, B Bloğun Natamam 3. normal katında batı yönündeki bina girşine göre, sol ön tarafta kalmaktadır. Konu taşınmaz mimari projesine göre mutfak, 3 oda, salon, soyunma odası, 2 banyo, antre, çamaşırlık ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 145 m² kullanım alanına sahiptir. Pencere doğramaları PVC doğramadır. Balkon korkulukları cam bölmeli alüminyum doğramalıdır. 

Meskenin bulunduğu bina inşaatı 7721,00 m² yüz ölçümlü düz bir topografik yapıya sahip arsa üzerine ayrık nizam A, B ve C Bloklar olmak üzere 3 bloklu olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz parselin kuzey doğusunda konumlu B Blokta yer almaktadır. B Blok, bodrum, zemin + 7 normal kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında lobi, 2 adet bina girişi ve 7 adet mesken, zemin katında 3' ü dubleks mesken olmak üzere 10 adet mesken, 1. normal katında 7 adet mesken ve 3 adet dubleks meskenin üst katları, 2. normal katında 3' ü dubleks mesken olmak üzere 10 adet mesken, 3. Normal katında 7 adet mesken ve 3 adet dubleks meskenin üst katları, 4. normal katında 3 ü dubleks mesken olmak üzere 10 adet mesken, 5. Normal katında 7 adet mesken ve 3 adet dubleks meskenin üst katları, 6. Normal katında 3 ü dubleks mesken olmak üzere 10 adet mesken, 7. normal katında 7 adet mesken ve 3 adet dubleks meskenin üst katları bulunmaktadır. Toplamda binada 75 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Yapının bodrum kat seviyesindeki girişlerinden biri doğu cepheden diğeri batı cepheden sağlanmaktadır. Dış kapısı demir doğramadır. Giriş holü seramik kaplıdır. Duvarlar sıva üzeri saten boyalıdır. Korkuluklar krom doğramadır. Yapının tüm dış cepheleri akrilik esaslı boyalıdır. Binada asansör bulunmaktadır. Isıtma sistemi merkezi sistem doğalgazdır.

Ulaşım: Gazi Mahallesi 7733 Sokak, B Blok No:6/2, Kat: 3 Daire:35, Kat: 4 Daire: 45, Kat: 5 Daire: 52 Menemen / İzmir adresinde bulunmaktadır. Bina Menemen kent merkezinin güneyinde yer almakta olup yaklaşık 6­7 km mesafede bulunmaktadır. Meskenin bulunduğu binaya ulaşmak için, Eski Koyundere Mezarlığından hareketle 7717. Sokak üzerinde güney yönünde yaklaşık 250 metre ilerlenir ve sağ koldaki 7714. Sokağa dönülür. 7714. Sokağın sonunda sol koldaki 7525. Sokağa ve hemen ardından ilk sol koldaki 7733. Sokağa dönülür. 7733. Sokak üzerinde yaklaşık 200 metre ilerlendikten sonra konu taşınmazın yer aldığı site sol tarafta yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge genellikle orta gelir grubuna hitap eden konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Toplu taşıma araçları ile ulaşım imkanı bulunmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde Erol Tarakçıoğlu Ortaokulu, Özel Havajet Meslek Lisesi, Koyundere Spor Kulübü, Koyundere Mezarlığı, Koyundere Toki projesi yer almaktadır. Bölgenin yol, su, elektrik, doğalgaz ve kanalizasyon altyapı çalışmaları tamamlanmıştır. Gayrimenkulün yakın çevresinde konut ve ticari fonksiyonlu yapılaşma bulunmaktadır. Caddede yapıların zemin katları dükkan olarak kullanılmakta olup diğer katlar konut olarak kullanılmaktadır. Bölge genelinde ayrık nizam yapılan site şeklinde 7 10 katlı binaların ve kentsel dönüşüm projeleri çerçevesinde yeni yapılaşmanın var olduğu görülmüştür.

Not: 26.05.2017 tarih ve 139 nolu Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.  Satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.