1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Menderes Orta Mahallesi'nde 3+1 Villa

Bankadan 3 + 1 116m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17798
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 116m2
Ada 347
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 116

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Orta Mahallesi 1182 Sokak No:9 3 no'lu Bağımsız Bölüm Menderes/İZMİR

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz zemin, normal kat ve çatı katı olmak üzere üç kattan oluşmaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre zemin katında brüt 37 m2. antre, salon, mutfak ve teras 12 m2, normal katında brüt 45 m2 koridor, oda, depo, kömürlük ve balkon, çatı katında brüt 16 m2 merdiven kovası, çatı arası ve teras 20 m2 hacimlerinden oluşmaktadır. Toplam yaklaşık brüt 98 m2 kullanım alanına sahiptir. Mimari projesinden farklı olarak zemin katta giriş kapısının sağında olacak şekilde yaklaşık 3 m2 lik duşluk oluşturulmuştur. Çatı katında ise yaklaşık 18 m2 ilave kapalı alanlı 1 adet oda, mutfak ve banyo hacmi oluşturulmuştur. Normal katta arka cephede konumlu oda ve kömürlük hacimleri arasındaki bölücü duvar kaldırılmış olup mahallinde oda olarak kullanılmaktadır. Mevcut durumuna göre taşınmaz: zemin katında 37 m2, normal katında 45 m2, çatı katında 34 m2 olmak üzere toplam brüt 116 m2 ve toplam 33 m2 teras alanlıdır. Taşınmazda salon, mutfak, antre hol hacimlerinde zeminler seramik, odalarda laminant Parke kaplıdır. Duvarlar kuru hacimlerde saten boyalı tavanlar kartonpiyerlidir. Giriş kapısı çelik, iç kapılar ise amerikan panel kapıdır. Mutfakta mermer tezgah bulunmakta olup tezgah üstü seramik kaplamalıdır. Banyo ve ebeveyn banyosunda, hilton lavabo, duşakabinli duş yeri ve klozet bulunmaktadır. Tüm pencereleri PVC den mamul ve çift camlidir. Pencerelerde otomatik panjur sistemi mevcuttur. Taşınmaz bakımsız durumdadır. Salon hacminde kartonpiyerlerin tamamının düştüğü tüm katlarda iç boyanın aktığı ve kısmen küf meydana geldiği tespit edilmiştir. Isıtma sistemi klimadır. Taşınmazın bulunduğu parsel üzerinde ayrık nizamda inşa edilmiş 3 adet villa bulunmaktadır. Taşınmaz zemin, normal kat ve çatı kati olmak üzere toplam 3 katlıdır. Taşınmaz 1182 Sokak cephesine göre sağ tarafta yer almaktadır. Taşınmazın giriş kapısı projesine uygun olarak zemin kat mertebesindedir. Bina terası zemini seramik ve bahçe yolu mermer kaplıdır. Parsel duvarları ihata duvar üzeri demir parmaklık şeklindedir. Binanın dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. 

 Ulaşım: Taşınmaz, İzmir , Menderes ilçesi, Orta Mahallesi, 1182 Sokak üzerinde konumlu 9 kapı nolu dubleks villadır. Taşınmazın konumlu olduğu parsel, 1182 ve 1171 Sokaklara cephelidir. Bölge konut kullanım fonksiyonlu gelişmiş olup, yakın çevresinde Özdere Mahallesi Orta Camii, Özdere Ortaköy Ortaokulu bulunmaktadır. Konumu, ulaşım kolaylığı ve bölgenin tamamlanmış altyapısı taşınmazın olumlu yönleridir. Bölge. Menderes Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Not: Taşınmaz tapuda Özdere Mahallesi'nde kayıtlıdır. Taşınmaz projesine göre 98 m2 kullanım alanına, mevcutta ise 116 m2 kullanım alanına sahiptir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.