Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

İzmir Menderes Belediyeye Yakın 85 m2 Dükkan

Bankadan 85m2

Özellikler

Tapu no 11387
Pafta 15M-1C
Ada 835
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 2
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 47
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Cüneytbey Mahallesi, Kuvai Milliye Caddesi, Yeni Menderes İş Merkezi Menderes/İZMİR

Açıklama

Ulaşım: Atatürk Caddesi üzerinde güney yönde ilerlenirken, sağda yer alan Kuvai Milliye Caddes,ne dönülür. Taşınmaz bu cadde üzerinde yaklaşık 70 m ilerledikten sonra sol cephede yer almaktadır.

Özellikler: Taşınmaz; binanın zemin ve bodrum katında yer almaktadır. Taşınmaz kuzey-güney cephelidir. Bina girişine göre ön cephede ve sol tarafta yer almaktadır Zemin kat projesinde ve mahallinde brüt alanı 85 m2'dir. Taşınmaz projesinde işyeri ve wc hacimlerinden oluşmaktadır Ancak fiiliyatta işyeri kısmında boşluk bırakılarak ilerleyen süreçte depoya inilecek merdiven imal edileceği düşünülmektedir. İşyeri zemini seramik kaplı duvarları boyalı ve tavanı asma tavandır. Wc zemini seramik, duvarları fayans kaplı olup tavanı plastik boyalıdır.

757,74 m2 alanlı, 835 ada, 9 nolu parsel üzerinde kurulu olan bina; onaylı mimari projesine göre bitişik nizamda inşa edilmiştir. Bina, bodrum kat, zemin kat ve 4 normal kattan oluşmaktadır. Projesine göre bodrum katında sığınak ve 45, 46, 47 nolu işyerlerine ait 3 adet depo, zemin katında 7 adet işyeri, 4 normal katın her birinde 11'er adet ofis olmak üzere toplam 51 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın dış cephesi cam ve mermer kaplamadır. Dış kapısı henüz bulunmamaktadır. Bina giriş zemini mermer kaplı olup, duvarları ince sıvalıdır. Binaya giriş zemin kattan (Kuvai Milliye Caddesi tarafından) sağlanmaktadır. Bina içerisinde asansör bulunmaktadır.

Not: 03.10.2016 Tarihli İskan Belgesi Mevcuttur.