1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Menderes Belediyeye Yakın 85 m2 Dükkan

Bankadan 85m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11387
Metre Kare 85m2
Ada 835
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 2
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 03/10/2016
Ruhsat Tarihi 18/03/2015
Bağımsız Bölüm 47
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cüneytbey Mahallesi, Kuvai Milliye Caddesi, Yeni Menderes İş Merkezi Menderes/İZMİR

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanının olması, ulaşımının kolay olması, Kuvai Milliye Caddesi'ne cephesi 2.40 metre olması dükkanın avantajlarındandır.

Açıklama

Ulaşım: Atatürk Caddesi üzerinde güney yönde ilerlenirken, sağda yer alan Kuvai Milliye Caddes,ne dönülür. Taşınmaz bu cadde üzerinde yaklaşık 70 m ilerledikten sonra sol cephede yer almaktadır.

Özellikler: Taşınmaz; binanın zemin ve bodrum katında yer almaktadır. Taşınmaz kuzey-güney cephelidir. Bina girişine göre ön cephede ve sol tarafta yer almaktadır Zemin kat projesinde ve mahallinde brüt alanı 85 m2'dir. Taşınmaz projesinde işyeri ve wc hacimlerinden oluşmaktadır Ancak fiiliyatta işyeri kısmında boşluk bırakılarak ilerleyen süreçte depoya inilecek merdiven imal edileceği düşünülmektedir. İşyeri zemini seramik kaplı duvarları boyalı ve tavanı asma tavandır. Wc zemini seramik, duvarları fayans kaplı olup tavanı plastik boyalıdır.

757,74 m2 alanlı, 835 ada, 9 nolu parsel üzerinde kurulu olan bina; onaylı mimari projesine göre bitişik nizamda inşa edilmiştir. Bina, bodrum kat, zemin kat ve 4 normal kattan oluşmaktadır. Projesine göre bodrum katında sığınak ve 45, 46, 47 nolu işyerlerine ait 3 adet depo, zemin katında 7 adet işyeri, 4 normal katın her birinde 11'er adet ofis olmak üzere toplam 51 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın dış cephesi cam ve mermer kaplamadır. Dış kapısı henüz bulunmamaktadır. Bina giriş zemini mermer kaplı olup, duvarları ince sıvalıdır. Binaya giriş zemin kattan (Kuvai Milliye Caddesi tarafından) sağlanmaktadır. Bina içerisinde asansör bulunmaktadır.

Not: 03/10/2016 Tarihli İskan Belgesi Mevcuttur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.