COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İzmir Konak Kurumsal Kiracılı 449 m2 Dükkan

Bankadan 449m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11723
Metre Kare 449m2
Ada 7911
Parsel 30
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 36
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 9
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Güney Mah. Gaziler Cad. No:288/A Konak/İzmir

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: 1 B.bölüm nolu taşınmaz bodrum, zemin ve galeri katlarında yer almakta olup bulunduğu katlardeki tek b.bölümdür. Projesine göre bodrum katta kömür deposu, kazan dairesi, kat kaloriferi cihaz yeri, kasa dairesi, arşiv, depo, bulaşıkhane hacimleri yer almakta olup brüt yaklaşık 151 m2 alana sahiptir. Zemin katı mağaza, müdür, depo, muhasebe, ve yemek salonu hacimlerinden oluşmakta olup brüt yaklaşık 204 m2 alana sahiptir. Galeri katı brüt yaklaşık 94 m2 alana sahiptir. Projesine göre taşınmaz toplamda 449 m2 alana sahiptir.

Ulaşım: Taşınmaz İzmir İli Konak İlçesi Güney Mahallesi sınırları dahilinde yer almaktadır. Tarif olarak Gaziler Caddesi üzerinden Basmane yönünde ilerlerken cadde üzerinde 288A kapı numarasıyla sol kolda yer almaktadır. Taşınma bulunduğu bölgede yapılaşma 5-8 katlı iş merkezlerinden ve ara sokaklarda 1-3 katlı eski tip binalardan oluşmaktadır. Taşınmazın üzerinde yer aldığı cadde yaya ve araç trafiği orta-yüksek düzeydedir. Bölge konut açısından düşük gelir grubuna hitap etmektedir. Tepecik Merkez Camii, İzban Kemer İstasyonu ve Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi taşınmaza yakın önemli referans noktalarıdır. Ulaşım Gaziler Caddesi üzerinden geçen otobüs ve dolmuşlar ile ve İzban ile sağlanılmaktadır.

7911 Ada 30 Parsel 388,00 m2 alana sahip olup projesine göre üzerinde bodrum+zemin+galeri+6 normal kattan oluşan bina yer almaktadır. Bodrum katında sığınak, kazan dairesi ve 1 b.bölüm nolu dükkana ait eklentiler, Zemin katında bina girişi ve 1 adet dükkan, galeri katında zemin katta yer alan dükkana ait bölüm her normal katında 1'er büro yer almakta olup toplam 7 adet b.bölüm mevcuttur. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyalıdır. Binada asansör mevcuttur. Otopark olarak çevre sokaklar kullanılmaktadır 

Not: Kira getirisi ortalama aylık 6.900 tl'dir.