Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

İzmir Konak Kurumsal Kiracılı 449 m2 Dükkan

Bankadan 449m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 11723
Ada 7911
Parsel 30
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 36
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 9
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Güney Mah. Gaziler Cad. No:288/A Konak/İzmir

İzmir Konak Kurumsal Kiracılı 449 m2 Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz İzmir İli Konak İlçesi Güney Mahallesi sınırları dahilinde yer almaktadır. Tarif olarak Gaziler Caddesi üzerinden Basmane yönünde ilerlerken cadde üzerinde 288A kapı numarasıyla sol kolda yer almaktadır. Taşınma bulunduğu bölgede yapılaşma 5-8 katlı iş merkezlerinden ve ara sokaklarda 1-3 katlı eski tip binalardan oluşmaktadır. Taşınmazın üzerinde yer aldığı cadde yaya ve araç trafiği orta-yüksek düzeydedir. Bölge konut açısından düşük gelir grubuna hitap etmektedir. Tepecik Merkez Camii, İzban Kemer İstasyonu ve Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi taşınmaza yakın önemli referans noktalarıdır. Ulaşım Gaziler Caddesi üzerinden geçen otobüs ve dolmuşlar ile ve İzban ile sağlanılmaktadır. 

Özellikler: 1 B.bölüm nolu taşınmaz bodrum, zemin ve galeri katlarında yer almakta olup bulunduğu katlardeki tek b.bölümdür. Projesine göre bodrum katta kömür deposu, kazan dairesi, kat kaloriferi cihaz yeri, kasa dairesi, arşiv, depo, bulaşıkhane hacimleri yer almakta olup brüt yaklaşık 151 m2 alana sahiptir. Zemin katı mağaza, müdür, depo, muhasebe, ve yemek salonu hacimlerinden oluşmakta olup brüt yaklaşık 204 m2 alana sahiptir. Galeri katı brüt yaklaşık 94 m2 alana sahiptir. Projesine göre taşınmaz toplamda 449 m2 alana sahiptir.

7911 Ada 30 Parsel 388,00 m2 alana sahip olup projesine göre üzerinde bodrum+zemin+galeri+6 normal kattan oluşan bina yer almaktadır. Bodrum katında sığınak, kazan dairesi ve 1 b.bölüm nolu dükkana ait eklentiler, Zemin katında bina girişi ve 1 adet dükkan, galeri katında zemin katta yer alan dükkana ait bölüm her normal katında 1'er büro yer almakta olup toplam 7 adet b.bölüm mevcuttur. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyalıdır. Binada asansör mevcuttur. Otopark olarak çevre sokaklar kullanılmaktadır