COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İzmir Konak Kahramanlar Mahallesinde Kiracılı Otel

Sahibinden 5 940m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 13368
Oda Sayısı 5
Metre Kare 940m2
Ada 1900
Parsel 37
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Klima
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kahramanlar Mahallesi, 1411. Sk. No:61 Konak/İzmir

Uzman Görüşü

Taşınmazın hali hazırda kiracılı olması, yüksek kira gelirinin olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Kahramanlar Mahallesi, 1411. Sk. No:61 Konak/İzmir adresinde konumlanmaktadır. Bina oteller ve hastaneler bölgesinde yer almaktadır.  Fuara, Hilal Metroya birçok merkezi lokasyona yakın köşe konumludur. Halihazırda kiracılı olup otel olarak işletilmektedir. Taşınmaz bodrum, zemin, 3 normal katlı olup toplam 940 m2 kapalı alanlıdır. Odalarda ısıtma sistemi olarak klima kullanılmaktadır. 

20 odalı otel mevcutta kiracılı olup, kiracı 1 yıl önce dekorasyon ve yenileme yaptırarak girmiştir. Kiracı olarak devam etmek istemektedir. Üst kat ve alt kat iki ayrı kiracıya verilmiştir. Üst kat otel olarak kullanılmakta olup, kira getirisi aylık 19.800 tl; alt kat restoran olarak kullanılmakta olup kira getirisi 6.700 tl'dir.

Bina 7 tapudan oluşmaktadır. 7 adet tapu devri olacaktır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.