0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Güzelbahçe'nin En Gözde Yatırım Bölgesinde Zeytinlik Fırsatı

Sahibinden 4025m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19112
Metre Kare:
4025m2
Ada:
2114
Parsel:
17
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yelki Mahallesi 2114 ada 17 parsel

Açıklama

HIZLA GELİŞEN GÖZDE YATIRIM BÖLGESİNDE OTOBANA CEPHELİ ZEYTİNLİK FIRSATI

Özellikler: İzmir Güzelbahçe Yelki Köyü’nde 4025,01 m² "Zeytinlik" vasıflı taşınmaz otobana cepheli olup resmi yolu bulunmaktadır.  Elektrik ve su altyapısı mevcuttur. 

İzmir Çeşme otoyolundaki Shell benzin istasyonunun yan tarafıdır. Taşınmazın hızla gelişen olan gözde yatırım bölgesinde konumludur. Taşınmazın bulunduğu Yelki Köyü, İzmir'in merkezine 25 km uzaklıktadır. Bölgede Özel Kent Koleji, Özel Bilfen İlkokulu ve ODTÜ Koleji başta olmak üzere eğitim kurumları market , sağlık ocağı mevcuttur.

Not: Taşınmazın bulunduğu eski 4013 m2 alanlı 0 ada 2556 parsel uygulama görmüş olup yeni 4025,01 m² alanlı 2114 ada 17 parsel olarak değişmiştir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.