1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İzmir Bayındır Sadıkpaşa Mahallesi'nde Fabrika ve Arsası

Bankadan 3878m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17408
Metre Kare 3878m2
Ada 196
Parsel 1
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Bina Yaşı 21
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sadıkpaşa Mahallesi, Merkez İstasyon Caddesi, No:57 Bayındır/İzmir

Uzman Görüşü

Taşınmazın konumunun merkezi olması, 3878 m2 yüzölçümlü kargir fabrika ve müşlemilatına sahip olması, Merkez İstasyonu Caddesi'ne 55 metre cepheli olması, içinde idari ve fabrika binalarının olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması, yakın konumunda TCDD Bayındır Tren Garı, Bayındır-Torbalı Anayolu bulunması avantajıdır. 

Açıklama

Özellik: Taşınmaz 3.878 m2 yüz ölçümlü Kargir Fabrika ve Müştemilatı vasfındadır. Taşınmaz geometrik olarak yaklaşık dikdörtgen formda olup eğimsiz bir topografik yapıdadır. Taşınmazın kuzey cephesinde yer alan Merkez İstasyonu Caddesi’ne 55 m cepheli, batı cephesinde yer alan su kanalına 78 m cephelidir. Taşınmazın batı cephesinde 196 ada 2 parsel ve güney cephesinde 196 ada 8 parsel bulunmaktadır. Kadastral haritaya göre parselin doğu cephesinde idari bine, idari binanın güney cephesinde fabrika binası bulunmakta olup kuzey cephesinde müştemilat binası bulunmaktadır. Parselin etrafı duvar üzeri demir doğrama çit ve bina duvarları ile çevrilidir. Isıtma sistemi sobadır.

İdari Bina: Parselin kuzey cephesinde yer almakta olan idari bina 2 katlı olacak şekilde projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Betonarme yapı tarzında inşa edilen idari bina onaylı mimari projesine göre göre zemin kat 58 m2, normal kat 258 m2 büyüklüğündedir. Zemin katta idari ofisler, giriş holü ve yemekhane bulunmakta olup normal katta idari ofisler, yönetici odaları ve toplantı salonları yer almaktadır.

Fabrika Binası: Onaylı vaziyet planına göre parselin doğu cephesinde, idari binanın güney cephesinde yer almaktadır. Bina betonarme yapı tarzıyla inşa edilmiştir.

İlave Fabrika Binası: Parselin güney cephesinde yer alan fabrika binasının batı ve güney cephesine bitişik şekilde inşa edilmiş olup 2A yapı tarzında 700 m2 büyüklüğündedir. Taşınmaza ait herhangi bir yasal evrak bulunmamaktadır.

Müştemilat: Parselin kuzeybatı cephesinde 2B yapı grubunda inşa edilmiştir. Yapı 240 m2 kullanım alanına sahiptir.

Ulaşım: Taşınmaz Sadıkpaşa Mahallesi, Merkez İstasyon Caddesi, No:57 Bayındır/İzmir adresinde, tapuda İzmir ili, Bayındır ilçesi, Sadıkpaşa Mahallesi, Gencer Yolu Mevkii, 196 ada 1 parsel, 3.878 m2 yüz ölçümlü Kargir Fabrika ve Müştemilatı vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için Merkez İstasyon Caddesi üzerinde Tire istikametinden Bayındır istikametine doğru, Bayındır Tren İstasyonu’ndan itibaren yaklaşık 500 m ilerlenerek sol kolda yer alan taşınmaza ulaşım sağlanır. Bölgenin kuzeyinde Sadıkpaşa Mahallesi’nin konut alanları yer almaktadır. Altyapısı tamamlanmış bir bölgedir. Bayındır ilçe merkezine yakın konumda yer alan taşınmaz toplu taşıma güzergahlarına da yakın konumdadır. Taşınmaza yakın konumda TCDD Bayındır Tren Garı, Bayındır-Torbalı Anayolu bulunmaktadır.

Not: Taşınmaz bakımsız ve yıpranmış durumdadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.