COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Zeytinburnu Nuri Paşa Mahallesinde 455 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 455m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11671
Metre Kare 455m2
Ada 2527
Parsel 31
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 14
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

İstanbul İli, Zeytinburnu İlçe Merkezine ve sahile yakın , Nuri Paşa Mahallesinde ada 2527, parsel 31

İstanbul Zeytinburnu Nuri Paşa Mahallesinde 455 m2 Depolu Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul İli, Zeytinburnu İlçe Merkezine ve sahile yakın konumda yer almaktadır. Açık tarif olarak, Zübeydehanım Caddesi üzerinden Batı yönünde ilerlerken aynı caddeyi sağ tarafta dik kesen sokaklardan biri olan 9.Sokağa dönülür ve yaklaşık 200 m düz devam edilir. Konu mülkün yer aldığı bina 9.Sokak ile 11/2 Sokağın kesiştiği noktada yer almaktadır. Konum itibarı ile Zübeydehanım Caddesine ve Zeytinburnu Sahile yakın konumdadır. 

Özellikler: Taşınmaz konu 1 bağımsız bölüm numaralı depolu dükkan nitelikli taşınmaz kat irtifakına esas 26.08.2005 tarih ve 4595 sayılı onaylı mimari projesine göre bina girişinin yer aldığı kat olan zemin katta konumlu tek dükkandır. Projesine göre zemin katta yer alan dükkan alanı yaklaşık brüt 220 m2 alanlı olup projesine göre tek bir dükkan hacmi ile Wc mahallerinden oluşmaktadır. Ancak mahallinde Wc hacmi dükkan alanına dahil edilmiştir. Bodrum katında yer alan depo alanı ise tek bir hacminden oluşmakta olup yaklaşık brüt 235 m2 alanlıdır. Mahallen boş olan dükkanın zemini seramik taş, duvarları plastik boya ve dış cephe doğramaları alüminyumdur. Depo mahalinde ise zeminler karo mozaiktir. Duvarlar ise plastik boyalıdır. Dükkan kısmen bakımlı olup 9. Sokak cephesi yaklaşık toplam 14.39 m ve 11/2 Sokak cephesi 16.64 m dir. Araç ve yaya trafiği açısından herhangi bir yoğunluk bulunmamakta olup ara sokaklar üzerinde yer almaktadır. Taşınmaz kısmen bakımlı olup masraf gerektirmektedir.

                Taşınmazın konumlu olduğu bina, 9.Sokak ile 11.2..Soğan kesiştiği noktada bulunan, 328 m2 yüzölçümlü parsel üzerinde bitişik nizam olarak inşa edilmiş betonarme bina 2005 yılı yapımıdır. Yerinde yapılan incelemelere göre kat irtifakına esas onaylı mimari tadilat projesine göre 2 bodrum zemin, 4 normal kat ve Çatı katından ibaret binanın girişi zemin kattan ve 9.Sokak (batı) cephesindendir. Projesine göre 2.bodrum katta sığınak, kömürlükler ile ortak alanlar yer almaktadır. 1.Bodmın katta, zemin katta yer alan dükkana ait depo mahali, zemin katta ise 1 adet depolu dükkan, 4 normal katın her birinde ise 3'er adet daire olmak üzere binada toplam 13 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Son katta yer alan daireler çatı piyeslidir. Bina dış cephesi sıva üzeri btb mozaiktir. Bina genelinde işçilik ve malzeme kalitesinin iyi seviyeli olduğu gözlemlenmiştir.