COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesi'nde 99 m2 Çatı Piyesli Daire

Bankadan 2 + 1 99m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16915
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 99m2
Ada 3222
Parsel 49
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Merkezefendi Mahallesi G/57. Sokak Tuğral Apt. No:8/1 K:3 D:13 Zeytinburnu/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 3 katında yer almaktadır. Çatı piyesli olup 99 m2 alanlıdır. Taşınmazın tapu vasfı ÇATI ARASI PİYESLİ DAİRE'dir.

Ana gayrimenkul; 226,00 m2 yüzölçümüne sahip 3222 ada 49 parsel üzerinde inşa edilmiş betonarme konut Binanın bodrum katında 3 adet daire ve sığınak, zemin katında batı cepheden sağlanan 2 ayrı bina girişi ve 3 adet daire, 1.2 ve 3.nomal katlarda 3'er adet daire, çatı katında ise 3.normal kattaki dairelere ait çatı piyesi eklentileri olmak üzere toplam 5 kat ve 15 bağımsız bölüm olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir.

Ulaşım: Taşınmaz; İstanbul ili, Zeytinburnu ilçesi, Merkezefendi Mahallesi, G-57.Sokak, Tuğral Apt., No: 8/1- 13 posta adresinde ve "41.009745,28.911335" koordinatlarında yer almaktadır.

Not: Tam kapanma yönetmelikleri gereği saha ziyareti yapılamamıştır. Alıcı adaylarının teklif verirken eksik/hatalı bilgi olabileceğini dikkate alarak inceleme yapması gerekmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.