COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Ümraniye Sarissa Sitesi'nde 111 m2 İşyeri

Bankadan 111m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17444
Metre Kare 111m2
Ada 0
Parsel 14755
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 18
Bağımsız Bölüm 86
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şerifali Mahallesi Turcan Caddesi Kale Sokak Sarissa Sitesi No:12D Ümraniye/İstanbul

Açıklama

Özellik: 86 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz; Kale Sokak cephesinden bakıldığında ön orta tarafta yer almaktadır. Taşınmaz kuzey cephelidir. Onaylı projesine göre dükkan ve wc hacimlerinden meydana gelmekte olup brüt 25 m2 kullanım alanına sahiptir. Ayrıca taşınmazın projesinde eklenti olarak görülen 54 nolu otopark hacmi olduğu bilinmektedir. Toplam 111 m2 kullanım alanlıdır. Isıtma sistemi merkezi sistemdir. 

Taşınmazın yer aldığı Sarissa Sitesi betonarme karkas yapı tarzında, tek blok şeklinde inşa edilmiştir. Ana taşınmaz 4 bodrum, zemin, 18 normal kat olmak üzere toplam 23 kattan oluşmaktadır. Projesine göre 4. bodrum katta otopark, sığınak, su deposu, hidrofor; 3. bodrum katta sığınak ve otopark, 2. bodrum katta havuz, sosyal tesisler ve otopark alanı; 1. bodrum katta 27 dükkan, zemin ve normal katlarda 255 daire olmak üzere toplam 282 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Dış cephesi cephe boyası ile boyalı olup çatısı örtülü vaziyettedir. Sarissa Sitesi 2 farklı parsel üzerine inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı 14755 parsel üzerine tek bir yapı olarak inşa edilen blok 1. bodrum katta birleşik olup zemin kattan sonra farklı bloklar haline gelmektedir. Blok zemin kattan itibaren C, D ve E bloklar olarak adlandırılmıştır. Her bloğa zemin kattan itibaren ayrı girişler bulunmaktadır. Bloklarda 2’şer asansör ve yangın merdivenleri mevcuttur. Site genelinde toplam 416 konut olduğu bilinmektedir. Site bünyesinde açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor alanları, sosyal tesisler, ticari üniteler gibi donatı alanları bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım sağlamak için Alemdağ Caddesi üzerinde Ümraniye Dudullu istikametinde ilerlenirken Tavukçu Yolu Caddesi’ne girilir. Tavukçu Yolu Caddesi üzerinde Ümraniye SGK istikametinde ilerlenilir ve SGK 600 m geçilerek sağ tarafta bulunan taşınmazın da üzerinde bulunduğu Turcan Caddesi’ne ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu Sarissa Sitesi bu cadde üzerinde sağ tarafta yer almakta olup taşınmaz Kale Sokak üzerinde bulunmaktadır. Bölge konut amaçlı kullanılan, ayrık nizamda yapılaşmış, 4-6 katlı binalar ve konut sitelerinden, ticari amaçlı kullanılan plazalar ve boş arsalardan oluşmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Canan Residence, Elit Life, Kamil Koç, Ümraniye Adliyesi, Selçuk Ecza 50. Yıl İ.Ö.O. İmes ve Modoko Sanayi Siteleri bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma oranı %75 üzeri seviyesindedir.

Not: 09/08/2011 tarihli onaylı mimari projesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.