COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Ümraniye Sarissa Evleri'nde 141 m2 Dükkan

Bankadan 141m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17464
Metre Kare 141m2
Ada 0
Parsel 14755
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 18
Bağımsız Bölüm 83
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Turcan Caddesi Kale Sokak Sarissa Sitesi Ümraniye/İstanbul 83 nolu dükkan

Açıklama

Özellikler: "Dükkan" vasıflı, 83 numaralı bağımsız bölüm, Kale Sokaktan yapıya bakıldığı zaman soldaki bloğun 1.bodrum katında bulunmaktadır. Bağımsız bölüm Kale Sokak'a cephelidir. Onaylı mimari projesine göre 83 numaralı bağımsız bölüm dükkan ve wc alanlarından oluşmaktadır, yaklaşık brüt 28 m2 alana sahiptir. Bağımsız bölüm alanına bitişik ve bağımsız bölüm eklentisi olarak tapuda kayıtlı 2 adet otopark alanı bulunmaktadır. (1.bodrum katta 49-50 nolu otoparklar) Otopark alanları mimari projeye göre 113 m2 brüt alana sahiptir.  Eklenti ile birlikte 141 m2 kullanım alanı vardır, projesine göre 28'dir.

Vitrini alüminyum çerçeveli cam doğramadır. Taşınmazın görülebilen iç malzeme özellikler şöyledir, duvarları boyalıdır, kısmi duvar kağıdı kaplanmıştır. Tavanında desen kaplama uygulanmıştır. Zemini şaptır.

Ulaşım: Turcan Cd., Turgut Özal Bulvarını keserek Tavukçu Yolu lle E-5 Kuzey Yan Yolu birleştirmektedir. Taşınmaza ulaşmak için, Tavukçu Yolu Cd.'nde, Dudullu istikametinde ilerlenir. Turcan Cd., Ümraniye Adliyesine bağlanan caddeyi geçtikten sonra, sag koldaki 8.caddedir. Taşınmazın ana gayrimenkul, Turcan Cd. üzerinde sag koldaki 14755 nolu köşe parselde Kale Sk. ve Münevver Sk. ile kesişiminde yer alır. Turcan Cd., Tavukçu Yolu ve Turgut Özal Bulvarının alış-veriş ve ulaşım olanaklarından faydalanır. Muhitteki yapılaşma yenilenmekte olup, orta gellr grubuna hitap eder. Alt yapı olanaklar mevcuttur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.