1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Ümraniye Quant Rezidans'ta 94 m2 Dükkan

Bankadan 94m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17839
Metre Kare 94m2
Ada 0
Parsel 15085
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 16
Bağımsız Bölüm A Blok-2
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şerifali Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Quant Rezidans A blok No:156A Bağımsız:2 Ümraniye/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın  iskanlı olması, konumunun merkezi olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması, prestijli bir projede yer alıyor olması, iyi bir lokasyonda yer alması, 94 m2 kullanım alanına sahip olması, Turgut Özal Bulvarına sokağa yaklaşık 8.80 metre cepheli olması avantajdır.

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul, Şerifali Mahallesi Quant Rezidans A Blok 1. Bodrum katında konumlanmış olan 2 bağımsız bölüm no'lu "dükkândır. Turgut Özal bulvarından bakıldığında sağ cephede, Mesken girişleri cephesinden bakıldığında arka sol cephede konumlu olan 2 nolu dükkan Webtapu portaldan temin edilen onaylı mimari projesine göre 94 m2 alanlıdır. Konu dükkanın vitrin camından yapılan incelemede wc ve mutfak alanı girişe göre sol cephede yer alması gerekmekte iken mevcutta sağ cepheye alınmıştır. Konu değişiklik yasal alan dahilinde yapılmasından dolayı herhangi bir olumsuzluk yaratmamaktadır. Zeminleri seramik, duvarları boyalı, vitrin camı alüminyum çerçeve ve camlıdır. Turgut Özal Bulvarına sokağa yaklaşık 8.80 metre cephelidir.

Kat mülkiyetli bağımsız bölüm, 4125,73 m² alanlı geometrik olarak dikdörtgen forma yakın, topografik olarak eğimli bir yapıya sahip olan arsa üzerinde yer alan Ümraniye Belediyesince düzenlenmiş yapı ruhsatı ile ayrık yapı nizamında, betonarme yapı tarzında 2 bloklu olarak inşa edilmiş bina içerisinde bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu A blok, 4 bodrum kat, zemin kat ve 16 normal kat olmak üzere toplam 21 kattan oluşmaktadır. Binanın 4-3 ve 2. Bodrum katlarında ortak alanlar, 1. Bodrum katında 2 adet dükkan, zemin katı, 1 ve 16 normal katlar arasında çeşitli adetlerde toplamda 71 adet bağımsız yer almaktadır. Yapı cephelerinde akrilik esaslı dış cephe boyalı ve kompozit kaplamalıdır. Bina girişi Büyük Yavuz Sokaktan bakıldığında ön, güney cepheden sağlanmaktadır Bina giriş kapısı camlı alüminyum kapı, bina girişi zemini mermer, duvarları boyalıdır. Merdiven evi ve kat holü zemini mermer, duvarları ve tavanları plastik boyalıdır. Bina doğalgaz kombi sistemi ile ısıtılmakta olup 3 adet asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Ulaşım için röper noktası olan Şerifali Turgut Özal Bulvarına girilir. Cadde üzerinde bati istikametine ilerlenirken sol kolda kalan konu taşınmaza ulaşılır. Konum itibari ile ulaşım problemi bulunmamaktadır. Taşınmazın bulunduğu muhit genellikle orta gelir grubuna hitap etmektedir. Konut amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Taşınmazın yakın çevresinde yer alan, Kamilkoç Otobüs Terminali ve Bayraktar Caddesi röper noktası olabilecek noktalar niteliğindedir. Konu taşınmazın bulunduğu bölgenin altyapı çalışmaları tamamlanmış olup, tüm kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: Taşınmaz tapuda Yukarı Dudullu Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.