1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ümraniye Esenkent Mahallesi'nde 2+1 Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 58m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18147
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 58m2
Ada 0
Parsel 11253
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Esenkent Mah. Gülhan Sok. No:4 K:3 D:6 Ümraniye/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Çatı piyesli mesken vasıfı 6 nolu, bağımsız bölüm zemin kattan ve sokak cephesinden verilen girişe göre 3. Katta ön cephede konumludur. Projesine göre 3. Katta 1 oda 1 salon mutfak banyo ve balkon hacimleri ile 47 m2, çatı katında ise 1 oda hacmi ile 11 m2 brüt alanlı olarak toplamda 58 m2 brüt alanlıdır. 

Taşınmazın bulunduğu ana bina Ümraniye ilçesi, 11253 parselde 214 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde 2000 yılında inşa edilmiş betonarme binadır. 1 bodrum+ zemin 3 normal kat + çatı katlı olarak inşa edilmiştir.1. Bodrum katta otopark ve depo alanı, zemin katta 1 dükkan ve batı cepheden sağlanan bina girişi, kalan katlarda da 2 şer daire olmak üzere toplam 7 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Dış cephesi silikon esaslı dış cephe boyası ile kaplı olup dış kapısı camlı demir doğramadır. Kilitlerin değiştirilmiş olması sebebi ile taşınmazın içine girilememiştir. Ancak apartman sakini ile yapılan görüşmede, binada doğalgaz tesisatı ve asansörün olmadığı(projedeki gibi) bilgisi alınmıştır. Bina girişi zemin kat seviyesinden ve sokak cephesinden verilmiştir.

Ulaşım: İstanbul ili, Ümraniye ilçesi, Esenkent Mahallesinde konumludur. Taşınmaza ulaşım, Ümraniye Belediyesi mevkiinden Şile Otoyoluna çıktıktan sonra 8,4 km ileride sağdan çıkılır. 765 m ileride sağdan devam edilir. 150 m ileride döner kavşak 3. Çıkıştan dönülerek 300 m ileride sola, 300 m ileride tekrar sola dönülerek Kurtuluş Caddesine girilir. 315 m ileride sola Gülhan Sokağa döndükten sonra sağdan 3. Parselde konumlu ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresi alt-orta gelir grubunun tercih ettiği bir bölge olup, genelde konut sanayi olarak gelişmiştir. Yakın çevresinde DES Sanayi Sitesi ve Özel Erdem Anadolu Sağlık Meslek Lisesi bulunmaktadır. Gayrimenkulün bulunduğu bölgeye ulaşım sorunsuz olup, bölge her türlü altyapı ve belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Not: Taşınmazın tapu vasfı ÇATI PİYESLİ MESKENDİR. Tapuda Yukarı Dudullu Mahallesi'nde kayıtlıdır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.