Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

İstanbul Tuzla Evliya Çelebi'de 2+1 92 m2 Daire

Sahibinden 2 + 1 92m2

Özellikler

Tapu no 8496
Pafta G22B17A1D
Ada 7580
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 38

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Evliya Çelebi Mahallesi, Mimarbası Sokak No:1 Daire: 38 Tuzla/İstanbul

Açıklama

Taşınmazın konumlu olduğu bölge konut bölgesi olup benzer nitelikteki yapıların bulunduğu, yüksek gelir grubunun tercih ettiği bir bölgedir. Taşınmaza yakın konumda Tuzla Belediyesi, Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yakın konumdadır.

38 no`lu bağımsız bölüm, binanın 1. katında giriş yönüne göre sağ tarafta, güney cephede bulunmaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre salon, mutfak, antre, banyo+WC, banyo, 2 oda , 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta ve brüt 92 m2 alana sahiptir. Salon ve oda zeminleri parke kaplı olup, duvarlar boyalı durumdadır. Banyo ve mutfak zemini karo seramik kaplıdır. Mutfakta duvarlar boyalı durumda olup, banyolarda duvarlar seramik kaplı durumdadır. Mutfak dolap ve tezgahı takılmış durumdadır. Banyolarda vitrifiyeler ve hilton banyo bulunmaktadır. Taşınmazın dış cephe açıklıkları çift camlı PVC doğramadır. Cam işleri tamdır ve iç ve dış kapıları takılı durumdadır. Taşınmazın ısınması merkezi sistem ile sağlanmaktadır.

38 nolu bağımsız bölümün projesine göre 13,45 ve 10,72 net kullanım alanlı olarak görülmekte olan 2 adet balkon alanlarının mahallinde kapalı kullanım alanına dahil edilmiş olduğu görülmüştür.