COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Tuzla Evliya Çelebi Mahallesinde 240 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 241m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11342
Metre Kare 241m2
Ada 8925
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Evliya Çelebi Mahallesi, Melik Sokak, -Sit.- Apt. No: 4 A / 1 Tuzla/İSTANBUL

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Tuzla Evliya Çelebi Mahallesi istikametine doğru Hayatboyu Caddesi üzerinden gidilir ve Tuzla Belediyesini geçtikten yaklaşık 650 m sonra sağa Nurperi Sokağa girilir. Taşınmazın bulunduğu bina, bu sokak üzerinde yaklaşık 500 m ileride sağda konumludur.

Özellikler: Taşınmaz; binanın zemin ve bodrum katında konumlanan, bina girişine göre arka tarafta bulunan, 1 bağımsız bölüm nolu dükkandır. Bodrum kat depo alanı: 7 m2,  zemin kat dükkan alanı: 127m2 brüt alanlı olup toplam da 134 m2 brüt kullanım alanlıdır. Bodrum katta dükkana ait brüt 53 m2 eklenti depo alanı ( Eklenti depo alanına giriş, bina ortak alanından sağlanmaktadır. ), zemin katta ise 38 m2 brüt alanlı kat bahçesi alanı bulunmakta olup, bunlar dükkan alanına dahil edilmiştir. Fiiliyatta taşınmazın onaylı mimari projesine konum olarak uygun kullanım alanı olarak ise bodrum katta; bina ortak kullanım alanından yaklaşık 6 m2 depo alanına, zemin katta ise bina sınırları dahilinde dükkan dışında yer alan 10 m2 alanın zemin kat dükkan alanına dahil edildiği bilgisi mevcuttur. Bodrum kat alanı: 66.00 m2 brüt alanlı, zemin kat alanı; 175 m2 brüt alanlı olup toplam da 241.00 m2 brüt kullanım alanlıdır.

Taşınmazın bulunduğu parsel 461,25 m2 yüzölçümlü olup, üzerinde 3/B yapı grubunda  betonarme yapı sınıfında inşa edilmiş bina bulunmaktadır. Taşınmazın onaylı mimari projesine göre; 1 bodrum, zemin ve 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Binanın 1. bodrum katında taşınmaza ait depo ve eklenti depo, bina ortak alanları ve dairelere ait bina ortak alanları yer almaktadır. Zemin katta: binanın kuzey-doğu cephesinden bina girişi, 1 bağımsız bölüm numaralı bodrum katta deposu olan dükkan yer almaktadır. 1. Normal katta: 2 ve 3 bağımsız bölüm numaralı daireler yer almaktadır. 2. Normal katta; 4 ve 5 bağımsız bölüm numaralı daireler yer almaktadır. 3. Normal katta 6 ve 7 bağımsız bölüm numaralı daireler,  4. Normal katta 8 ve 9 bağımsız bölüm numaralı daireler olmak üzere binada toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Binanın dış cephesi; akrilik esaslı dış cephe boyalıdır. Binanın giriş kapısı demir doğrama kapıdır. Giriş holü, kat holleri, merdiven sahanlığı ve basamak zeminleri mermer, duvar ve tavanları ise plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları ve küpeştesi alüminyum doğrama olup, binada 1 adet asansör bulunmaktadır.

Not: 22.01.2014 Tarihli Yapı Ruhsat Belgesi mevcuttur.