Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

İstanbul Sultangazi Yunus Emre Mahallesinde 225 m2 Dubleks Daire

Bankadan 6+2 225m2

Özellikler

Tapu no 10230
Ada 1132
Parsel 30
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yunus Emre Mahallesi 1397Sokak No:54 K:3 D:14 Sultangazi/İstanbul

İstanbul Sultangazi Yunus Emre Mahallesinde 225 m2 Dubleks Daire

Açıklama

Özellikler: 14 no’lu bağımsız bölüm binanın 3.normal ve çatı katında bina girişine göre arka cephede yer almaktadır. Taşınmaz göre 3.normal katı yaklaşık brüt 120 m 2 ve çatı piyesi yaklaşık brüt 105 m2 olmak üzere toplam brüt 225 m 2 yapı inşaat alanlı olup normal katı salon, mutfak, 3 oda, hol, banyo, balkon ve WC hacimlerinden çatı arası katı salon,3 oda, mutfak, banyo hacimlerinden oluşmaktadır. Ayrıca çatı piyesinde 9m2’lik teras alanı yer almaktadır. Çatı katında yapılan incelemede, kullanım alanı ve mimari olarak uygun olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın salon ve oda zeminleri laminat parke, duvarları saten boyalıdır. Mutfak zeminleri ithal seramik duvarları saten boyalıdır. Islak hacimlerin zeminleri ve duvarları ithal seramiktir. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı üzeri mobilya kaplama, iç kapılar mobilya, pencereleri PVC’dir. Normal katın içi görülememiş olup taşınmazın yalnızca çatı katı görülebilmiştir. Normal katın iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmazın konumlu olduğu parsel 474 m2 yüzölçümüne sahip olup, parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında 
inşa edilmiş bir adet bina bulunmaktadır. Bina projesinde ve yerinde; 2 bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 7 katlıdır. Binada toplam 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 3.normal katta yer alan daireler çatı arası piyeslidir. Bina girişi yerinde ve projesinde 1397 Sokak cephesinden zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi kompozit kaplıdır.
Ulaşım: Bölgenin ana 
arterlerinden biri olan Murat Çelebi Caddesi üzerinden Gazi Mahallesi yönünde ilerlenirken sol kolda kalan 1397 Sokak’a girilerek ulaşım sağlanmaktadır. Yakın çevresinde; bitişik nizamda inşa edilmiş orta gelir seviyesine sahip ailelerce mesken olarak kullanılan 3­5 katlı yapılar, iş merkezleri ve yüksek katlı mesken olarak kullanılan yapılar bulunmaktadır. Ayrıca taşınmaz Hacı Gazi Mahallesi Parkı’na yakın konumdadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile ulaşmak mümkündür. Taşınmaz, Adem Yavuz Caddesi’ne yaklaşık 450 m mesafededir. Bölge, Sultangazi Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup, tamamlanmış altyapıya sahiptir.
Not: 31.08.2016 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır.