Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

İstanbul Sultangazi Yunus Emre Mahallesinde 2+1 Daire

Sahibinden 2 + 1 70m2

Özellikler

Tapu no 8465
Ada 0
Parsel 8181
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

YUNUS EMRE Mah. 571/1 Sok. No: 11 / 1 SULTANGAZİ / İSTANBUL

Açıklama

Ulaşım: İstanbul İli, Sultangazi İlçesi, Yunus Emre Mahallesi, 571/1 Sokak, No:11, 2.Bodrum Kat D:1 posta adresinde konumludur. Gayrimenkule ulaşım için E80 karayoluna bağlantısı olan Lütfi Aytaç Bulvarından, Adem Yavuz Caddesine giriş yapılır. Yaklaşık olarak 200 mt. ilerledikten sonra döner kavşaktan U dönüşü yapılır ve ilk sağdan 571/1 sokağa giriş yapılır. Yaklaşık olarak 60 mt. ilerledikten sonra sol tarafta konumlu olan 11 numaralı bina, konu taşınmazın olduğu binadır. Taşınmaza özel araç ve toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkündür.

Özellikler: Konu 1 bağımsız bölüm numaralı daire 2. bodrum katta yer almaktadır. Tadilatlı mimari projesine göre salon, 2 oda, mutfak, banyo&wc ve antre hacimden oluşmakta olup 66 m² alanlıdır. Taşınmazın mevcutta projesinden farklı olarak arka bahçe çıkış koridorunun, taşınmaz hacmine dahil edilmek suretiyle yaklaşık olarak 4 m² büyüme yapıldığı, mutfak-yatak odası, yatak nişi-salon hacimlerinin yer değiştirilerek kullanıldığı, banyo hacminin bölümlendirilmek suretiyle bir kısmının banyo, bir kısmının WC olarak kullanıldığı tespit edilmiştir. Basit bir tadilatla geri dönüştürülebilinir nitelikte olduğu düşünülmektedir.Konu mülkün zeminleri salon ve odada laminat parke, ıslak hacimlerde seramik kaplıdır. Duvarlar yaşam mahallerinde plastik boyalı, ıslak hacimlerde seramik kaplıdır. Giriş kapısı çelik, iç kapıları ahşap pencereleri pvc doğramadır. Mutfak ve banyo dolapları ile vitrifiye elemanları tamdır.

Sultangazi Tapu Müdürlüğü'nde incelenen 21.04.2011 tarih 2011/1068589 sayılı tadilatlı mimari projesine göre konu taşınmazın yer aldığı yapı; betonarme karkas sistem, bitişik nizamda, 2 bodrum + zemin + 3 normal kat+çatı piyesi olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Projesine göre, 2.bodrum, 1.bodrum, zemin kat ve 3 normal katın her birinde 1 adet daire olmak üzere toplam 6 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binaya giriş zemin kattan kuzey cephesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi boyalı, merdiven basamak ve sahanlıkları mermer kaplıdır. Binada katlar arası geçişler merdiven ile sağlanmaktadır.

Not: 25.08.2011 tarih 19994-251675 sayı ile Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.