1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Sultanbeyli Mecidiye Mahallesi'nde 2+1 71 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 71m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15204
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 71m2
Ada 167
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 16/06/2017
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Sultanbeyli İlçesi, Mecidiye Mahallesi, Dilşat Sokak No:6 D:4 UAVT: 3645415112

Uzman Görüşü

Ormana komşu ve okul-cami yanı başında, deprem sonrası yapılmış yeni binada, Adana Caddesi üzerinden ulaşımı rahat, 2 oda 1 salon 71.00 m2 güney cephe daire; deprem sonrası inşa edilmiş olması, asansörlü binada olması ve ısınma tertibatı olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu bina ikiz nizam yapı düzeninde betonarme karkas inşaat tarzında bodrum+zemin+3 normal ve çatı katı şeklinde toplam 5 katlı inşa edilmiştir. zemin ve normal katları 2'şer daire olacak şekilde inşa edilen binanın zemin kat daireleri bodrum kat ters dubleks, 3.normal kat daireleri çatı piyeslidir. Apartmanda toplam 8 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Dış cephesi akrilik boyalı binanın çatı örtüsü arduazlı membrandır. Asansör tertibatlı binaya girişler Dilşat Sokak üzerinden bakıldığında ön cepheden zemin kattan verilmiştir. 

1.kat 4 nolu kat irtifaklı mesken Dilşat Sokak üzerinden bakıldığında arka cephede konumludur. Mesken; antre, salon, 2 oda, mutfak, banyo ve 1 balkon şeklinde ortak alanlar hariç brüt 71 m² alanlı projelendirilmiştir. Banka talebi doğrultusunda dairenin ekspertizi dışardan yapılmış olup taşınmazın mimari projesi ile uyumu karşılaştırılamamış, dairenin iç özellikleri görülememiştir. 

 Ulaşım: İstanbul İli'nin Anadolu Yakasında Sultanbeyli İlçesi'nin Mecidiye Mahallesi sınırları içerisinde bölgenin önemli ulaşım güzergahı olan Fatih Bulvarı'na Adana Caddesi'yle bağlanan Dilşat Sokak üzerinde 6 kapı nolu apartmanda yer almaktadır. Civarı yeni gelişmekte olan 2.sınıf iskan bölgesi şeklinde yoğunluk kazanmış olan taşınmazın yakınlarında Buhara Cami, Mareşal Fevzi Çakmak Orta Okulu bulunmaktadır. Fatih Bulvarı'na 500 metre yürüme mesafesinde bulunan taşınmazın ulaşım imkanları iyidir.

 Not: 16/06/2017 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.