COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Şişli Perpa İş Merkezi'nde 83 m2 Dükkan

Bankadan 83m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17796
Metre Kare 83m2
Ada 2152
Parsel 174
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 30
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 03/03/1994
Bağımsız Bölüm 1418
Bulunduğu Kat 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Halil Rıfat Paşa Mah.Yüzer Havuz Sk.Perpa Tic.Mer.A Blok No:1/1418 Şişli/İstanbul

Açıklama

Özellikler: A blok 1418 mağaza vasıflı bağımsız bölüm numaralı taşınmaz 10 ve 11,12 normal katlarda konumludur. Taşınmazın 83 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın girişi 11.normal kat seviyesinden sağlanmaktadır. Isınma sistemi merkezi kaloriferdir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmaz 1420 nolu bağımsız bölüm ile birlikte kullanılmakta olup, ayrı olarak satılmaktadır. 10. normal katta yükleme kapısı mevcuttur. Taşınmaz 1420 nolu bağımsız bölüm ile birlikte kullanılmakta olup, ayrı olarak satılmaktadır.    

Taşınmazın yer aldığı 2162 ada 174 parsel numaralı, mahallen Perpa iş Merkezi olarak bilinen ana gayrimenkul A ve B bloklardan oluşan yaklaşık 25 yıllık betonarme yapıdır. Ana gayrimenkul 10 bodrum + zemin + 4 normal kat olmak üzere toplam 15 katlıdır. A ve B blokta toplam 4772 bağımsız bölüm kayıtlıdır. Ana gayrimenkul girişleri 8. Normal kat seviyesinden ana ulaşım yolu cephesinden sağlanmaktadır. 5.normal katta ayrıca yaya girişleri ve 2. 7. ve 10. katlarda araç girişleri mevcuttur. Bina dış cephesi cephe elemanları üzeri boyalıdır. Ana gayrimenkul bünyesinde servis ve yük asansörleri mevcuttur. Kapalı ve açık otopark jeneratör, yangın ve servis merdivenleri, yürüme bantları, özel güvenlik hizmeti ve kapalı devre kamera sistemi mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaz, İstanbul ili, Şişli ilçesi, Halil Rıfatpaşa Mahallesi, Yüzer Havuz sokak üzerinde yer alan Perpa Ticaret Merkezinde, A Blokta, 10.11 ve 12. Normal katlarda konumlu, 1418 ve 1420 no'lu bağımsız bölümlerdir. Taşınmaza ulaşım; bölgenin ana arterlerinden birisi olan Darülaceze Caddesi üzerinde Şişli - Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi istikametinde ilerlenerek sağlanmaktadır. Taşınmaz ilgili cadde üzerinde sağ kolda yerleşimlidirler. Taşınmazın yakın çevresinde Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Darülaceze Perpa Metrobüs İstasyonu, Darülaceze Kurumu Halide Edip Adıvar İlköğretim Okulu ve Türkiye Hastanesi yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölgenin alt yapı hizmetleri tamamlanmış olup ilgili hizmetlerden taşınmazların istifadesi tamdır. 

Not: 03/03/1994 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz 1420 nolu bağımsız bölüm ile birlikte kullanılmakta olup, 1420 nolu dükkan ayrı olarak satılmaktadır. Dükkanları ayrıma maliyeti alıcıya ait olacaktır.  Taşınmaz tapuda Kaptanpaşa Mahallesi'nde kayıtlı olup, tapu vasfı MAĞAZA'DIR. 10. katta yükleme kapısı mevcuttur. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.