COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Şişli Duatepe Mahallesi’nde 3+1 104 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 104m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17198
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 104m2
Ada 1251
Parsel 39
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 05/10/2004
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Duatepe Mahallesi, Baruthane Caddesi Sarı Konak Apt. No: 106/7 Şişli/İstanbul

Açıklama

Özellikler: 7 bağımsız bölüm numaralı "mesken nitelikli taşınmaz; ana gayrimenkulün 3.normal katında, bina girişine göre ön tarafta konumlu olup güneybatı-güneydoğu cephelidir. Projesine göre brüt 104 m2 kullanım alanlı 3 oda, salon, mutfak, antre, banyo-WC, WC ve balkon hacimlerinden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Binada asansör vardır.

Ana gayrimenkul; 216,50 m2 yüzölçümüne sahip 1251 ada 39 parsel üzerinde inşa edilmiş ticaret + konut binasıdır. Binanın bodrum katında sığınak, binaya ait depo ve zemin kattaki dükkana ait depo, zemin katında güneybatı cepheden sağlanan bina girişi ve 2 adet  dükkan, 1,2,3 ve 4.normal katlarda 2'şer adet daire, çatı katında ise 4.normal kattaki dairelere ait çatı piyesi eklentileri olmak üzere toplam 8 kat ve 10 bağımsız bölüm olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir.

Ulaşım: İstanbul lli, Şişli İlçesi, Duatepe Mahallesi, Baruthane Caddesi, San Konak Apt., No: 106/7-8 posta adresinde ve 41.052950,28.979796 koordinatlarında yer almaktadır. Ulaşım için; bölgenin ana ulaşım arterlerinden olan Ergenekon Caddesi'nden Bozkurt Caddesi'ne dönüldükten sonra 180 m ileriden sağa Baruthane caddesine dönülür. Ana gayrimenkul yaklaşık 280 m ileride sağda yer almaktadır. Konu taşınmazın konumlu olduğu Duatepe Mahallesi, Şişli ilçesinin merkezinde, Cumhuriyet Bozkurt, Feriköy ve Paşa Mahalleleri arasında konumlanmaktadır. Bölgede yapılaşma ağırlıklı olarak bitişik nizamda inşa edilmiş 0-60 yaş aralığında 6-10 katlı konut binalarından oluşmaktadır. Yapılaşma oranı % 100'e yakın seviyededir. Taşınmazların çevresi konut fonksiyonlu olarak gelişmiş olup değerlenen taşınmazlara benzer şekilde cadde üzerinde konumlu olan gayrimenkullerin özellikle zemin katları ticari amaçlı olarak değerlendirilmektedir. Gelişimini tamamlamış olan bölgede altyapı hizmetleri tam kapasiteye yakın düzeyde sağlanabilmektedir. Bölgede ikamet eden halk orta düzey gelir grubuna mensup vatandaşlardan oluşmakta olup geçimlerini çeşitli iş kollarından sağlamaktadırlar.

Not: 05.10.2004  tarihli yapı ruhsatı vardır.  Şişli Belediyesi imar ve Şehircilik Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, taşınmazların yer aldığı parsel 08.02.2007 tarihli 1/1.000 Ölçekli Şişli Dolapdere Piyalepaşa Bulvarları ve Çevresi Uygulama İmar Planı kapsamında, "Bitişik Nizam, H= 5 kat yapılaşma koşulları ile "Ticaret Alanı olarak belirlenmiştir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.