1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Şişli Duatepe Mahallesi'nde 2+1 69 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 69m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16767
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 69m2
Ada 1249
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 35
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 23/03/1985
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Duatepe Mah. Şahadet Sk. No:48 D:4 Şişli İstanbul

Açıklama

Özellikler: 5 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz binanın 4.nomal katında yer alan kattaki tek dairedir. Taşınmaz mimari projesine göre, salon, 2 adet oda, mutfak, banyo-WC, hol ve balkon hacimlerinden oluşmakta ve yaklaşık brüt 69 m2 kullanım alanına sahiptir.

Taşınmaz 103,50 m2 alanlı, 1249 ada, 13 nolu parsel üzerinde betonarme karkas teknikle inşa edilmiş olan binada yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre bodrum, zemin asma, 4 normal kattan müteşekkildir. Binada onaylı mimari projesine göre bodrum katında kömürlükler, sığınak e zemin katta yer alan dükkâna ait depo, zemin katında 1 adet dükkân, asma katında zemin katında yer alan dükkana ait mahal, normal katların her birinde 1 adet daire olmak üzere toplam 5 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın girişi zemin kat seviyesinden Şahadet Sokak üzerinden verilmiştir.

Ulaşım: İstanbul ili Şişli ilçesi, Duatepe Mahallesi, Şahadet Sokak üzerinde 48 kapı numaralı bina içerisinde, yer alan 5 bağımsız bölüm numaralı gayrimenkuldür. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçlarının üzerinden geçtiği Ergenekon Caddesinden Avukat Caddesi'ne ve Şahadet Sokak'a girilerek ulaşılmaktadır. Bölgeye toplu taşıma ve özel araçla ulaşım kolaylıkla sağlanabilmektedir. Gayrimenkul ana ulaşım akslarına (Ergenekon Caddesi, Halaskargazi Caddesi vb.) yakın konumdadır. Komu gayrimenkulün içerisinde bulunduğu bölge, orta gelir grubuna hitabeden konut yoğunluklu eski ve kısmen yeni binaların bulunduğu konut bölgesidir. Bölgenin altyapı imkânları tam olarak bulunmakta olup, belediyeden istifadesi tamdır. 

Not: 23/03/1985 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.