1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Sancaktepe Yunusemre Mahallesi'nde 2+1 Daire (691)

Bankadan 2 + 1 92m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15543
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 92m2
Ada 419
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 07/05/2015
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yunusemre Mahallesi Sabır Caddesi Mihriman Sokak 2/4

Uzman Görüşü

Yunusemre Mahallesi Sabır Caddesi Mihriman Sokak 2/4

Açıklama

Özellikler: "Daire" nitelikli 2.kat 4 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz bina girişine göre sağ tarafta konumludur. Konu taşınmaz mimari projesine göre ve mahallinde yaklaşık 90 m2 alanlı olup, Salon, oda, mutfak, banyo, wc, hol, giyinme bölümü ve 2 balkon hacimlerinden ibarettir. Taşınmaz mahallinde projesine aykırı olarak sandık odası, banyo+wc ve hol kısmından yaklaşık 2 m2 alan birleştirilerek oda hacmi olarak inşa edildiği ve giyinme bölümü ile wc hacmi birlikte banyo hacmi olarak inşa edildiği tespit edilmiştir. Taşınmazın salon ve oda zeminleri laminat parke kaplı, duvarları saten boyalıdır. Islak hacimlerin tamamı seramik kaplıdır. Pencereleri PVC doğrama, iç kapıları ahşap, dış kapısı çelik kapıdır. Taşınmazın zemin döşemeleri, duvarlar ve mutfak dolapları bakımlıdır.

Taşınmaz Yunus Emre Mahallesi, Mihrimah Sokak, 2A dış kapı numaralı 6 katlı ayrık nizam konut olarak inşa edilmiştir. Mahallinde yapılan incelemede taşınmaz; 2 Bodrum kat, Zemin kat, 3 normal kat + çatı kattan oluşmakta olup, 2.Bodrum katta; kapalı otopark, 1.bodrum katta zemin kattaki dükkanlara ait eklentiler ve bina girişi, Zemin katta, 2 adet dükkan ve diğer 3 normal katta 2 şer adet mesken olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 3.katta bulunan meskenlerin çatı arasında odaları bulunmaktadır. Bina girişi 1.bodrum kattan sağlanmaktadır. Isınma sistemi olarak kombi kalorifer sistemi kullanılmaktadır. Binada asansör bulunmaktadır. Bina bitmiş olup, meskenlerde basit tadilat gereklidir. 

Ulaşım: Taşınmaz, İstanbul İli, Sancaktepe İlçesi, Yunus Emre Mahallesi, Mihrimah Sokak ve Sabır Sokak üzerinde konumlu 2 no.lu binada konumlu taşınmazdır. Yakın çevresinde Dr.Kadir Topbaş Kültür sanat Merkezi, İBB Safa Tepesi Sosyal Tesisleri ve Yunus Emre Mahallesi Muhtarlığı yer almakta olup, yerleşim mahalle merkezinde yoğunlaşmıştır. Bölge, Sancaktepe Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır ve tamamlanmış altyapıya sahiptir. 

Not: 07/05/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.