Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

İstanbul Sancaktepe Sarıgazi Kemal Türkler Mahallesinde 63 m2 Dükkan ve Deposu

Bankadan 63m2

Özellikler

Tapu no 9181
Ada 194
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 94
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Kemal Türkler Mah. Osman Gazi Cad. No:11 d:94 Sarıgazi Sancaktepe İstanbul

Açıklama

Ulaşım: Şile Yolu üzerinden Ankara Caddesine bağlanılarak, Sancaktepe Kaymakamlığı`na ulaşılınca sağa dönülerek Atatürk Caddesi`ne bağlanılır. Atatürk Caddesinde Doğu istikametinde ilerlenir ve devamında Osman Gazi Caddesi`ne ulaşılır. Taşınmaz bu cadde üzerinde 11 nolu binada sol kolda konumludur.

Özellikler: (94) no`lu bağımsız bölüm, kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre; 1. katta Atatürk Caddesine göre ön sağ köşede yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre; dükkan hacminden oluşmakta olup yasal brüt 63 m2 kullanım alanına sahiptir. Dışarıdan yapılan incelemelere göre ana taşınmazın vaziyet planına uygun olduğu tespit edilmiş olup, ana taşınmaz içerisinde yapılan gözlemlerde ana taşınmazın atıl durumda olduğu, taşınmazların önceki kullanım şekilleri doğrultusunda diğer bağımsız bölümler ve ortak alanlarla birleştirildiği, eklenti olan depo alanlarınında işyeri olarak düzenlendiği gözlenmiş olup, taşınmazların içine girilememiş olması nedeni ile mevcut sınırlar tespit edilememiştir.

Ana Gayrimenkul 2113,59 m2 yüz ölçümünde parsel üzerinde konumlanmış olup 4 bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat +ÇAP olmak üzere toplam 8 kat+ÇAP olarak inşa edilmiş Betonarme Karkas yapıdır. Taşınmazın 4. ve 3. bodrum katında; kapalı otopark, sığınak, 2. bodrum katında 1-2-3-4- ......-35-36-37-38-39-40 nolu dükkanlara ait depolar, bay bayan wc ve bina girişi (Osmangazi Caddesi Cepheli), 1.bodrum katında 40 adet dükkan ve bina girişi (Atatürk Caddesi Cepheli), zemin katında, 1. ve 2. normal katların her birinde kırkar adet dükkan, 3. normal katta 8 adet dükkan ve 2 adet düğün salonu, çatı katında düğün salonlarına ait piyesler bulunmakta olup toplam 170 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkul giriş kapısı camlı alüminyum döner kapı olup, kat sahanlıkları seramik. Bina içi merdivenler otomatik yürüyen merdivenler , duvarlar saten, tavanlar asma tavandır. Ana gayrimenkule giriş projesine göre ve mahallinde 2. bodrum kat seviyesinden Osmangazi Caddesi cephesinden ve 1. bodrum kat seviyesinden Atatürk Caddesi cephesinden sağlanmaktadır. Ana gayrimenkule ait 3 adet asansör bulunmamakta olup dış cephe ve çevre düzenlemesi tamamlanmış durumdadır. Ana taşınmaz mahallinde dışarıdan yapılan incelemelere göre ana taşınmazın 194 ada 11 parsel üzerindeki yapı ile birleştirilerek müşterek olarak kullanıldığı tespit edilmiştir.

Not: 17/09/2007 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.