Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

İstanbul Sancaktepe Sarıgazi Kemal Türkler Mahallesinde 34 m2 Dükkan ve Deposu

Bankadan 34m2

Özellikler

Tapu no 9179
Ada 194
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 24
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Kemal Türkler Mah. Osman Gazi Cad. No:11 d: 24 Sarıgazi Sancaktepe İstanbul

Açıklama

Ulaşım: Şile Yolu üzerinden Ankara Caddesine bağlanılarak, Sancaktepe Kaymakamlığı`na ulaşılınca sağa dönülerek Atatürk Caddesi`ne bağlanılır. Atatürk Caddesinde Doğu istikametinde ilerlenir ve devamında Osman Gazi Caddesi`ne ulaşılır. Taşınmaz bu cadde üzerinde 11 nolu binada sol kolda konumludur.

Özellikler: Ana Gayrimenkul 2113,59 m2 yüz ölçümünde parsel üzerinde konumlanmış olup 4 bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat +ÇAP olmak üzere toplam 8 kat+ÇAP olarak inşa edilmiş Betonarme Karkas yapıdır. Taşınmazın 4. ve 3. bodrum katında; kapalı otopark, sığınak, 2. bodrum katında 1-2-3-4- ......-35-36-37-38-39-40 nolu dükkanlara ait depolar, bay bayan wc ve bina girişi (Osmangazi Caddesi Cepheli), 1.bodrum katında 40 adet dükkan ve bina girişi (Atatürk Caddesi Cepheli), zemin katında, 1. ve 2. normal katların her birinde kırkar adet dükkan, 3. normal katta 8 adet dükkan ve 2 adet düğün salonu, çatı katında düğün salonlarına ait piyesler bulunmakta olup toplam 170 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkul giriş kapısı camlı alüminyum döner kapı olup, kat sahanlıkları seramik. Bina içi merdivenler otomatik yürüyen merdivenler , duvarlar saten, tavanlar asma tavandır. Ana gayrimenkule giriş projesine göre ve mahallinde 2. bodrum kat seviyesinden Osmangazi Caddesi cephesinden ve 1. bodrum kat seviyesinden Atatürk Caddesi cephesinden sağlanmaktadır. Ana gayrimenkule ait 3 adet asansör bulunmamakta olup dış cephe ve çevre düzenlemesi tamamlanmış durumdadır. Ana taşınmaz mahallinde dışarıdan yapılan incelemelere göre ana taşınmazın 194 ada 11 parsel üzerindeki yapı ile birleştirilerek müşterek olarak kullanıldığı tespit edilmiştir. 

Taşınmaz 24 no`lu bağımsız bölümler, kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre 1. bodrum katta kat alanının orta kısmında yer almaktadır. Dükkan hacminden oluşmakta olup, yasal brüt 17 m² kullanım alanına ve 2. bodrum katta 17 m² depo alanına sahiptir.