COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Sancaktepe Resim İstanbul Sitesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 105m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12328
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 6223
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 16
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm R Blok 22

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatih Mahallesi Selahaddin Eyyubi Caddesi Resim İstanbul No:8R/22 Sancaktepe/İstanbul

Açıklama

Ulaşım: Gayrimenkul, İstanbul İli, Sancaktepe İlçesi, Fatih Mahallesinde yer almaktadır. Ana taşınmaz D-­100 Karayolu ile TEM Otoyolunu birbirine bağlayan Kartal Köprülü Kavşağından ulaşılan E­-80 Bağlantı Yolu üzerinde Samandıra Gişelere 1 km mesafede konumlu durumdadır. Ana taşınmazın yakın çevresi ticari ve konut alanlarının bir arada görüldüğü, konut bölgesinin oldukça düzensiz olduğu Aydos Ormanına yakın konumda bulunan bir bölgedir. Gayrimenkulün bulunduğu bölgeye ulaşım sorunsuz olup, bölge her türlü altyapı ve Belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.
Özellikler: Mesken vasıflı, 22 no.lu bağımsız bölüm, binanın 7. normal katında yer almakta olup, bina girişine göre binanın sağ köşe dairesi şeklinde konumlu durumdadır. Taşınmaz, 105 m2 alanlı olup daireler antre, mutfak, salon, 2 yatak odası, koridor, 2 banyo ve 2 balkondan oluşmaktadır. İç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Ana taşınmaz 81.433,97 m2 tapu yüzölçümlü parsel üzerinde 29 blok olarak inşa edilen Resim İstanbul Projesidir. Proje 3 etaptan oluşmakta olup, değerleme tüm etaplar tamamlanmış ve oturum başlamıştır. İçerisinde açık kapalı yüzme havuzu, açık kapalı otopark, spor salonu, sauna, hamam sosyal tesisi gibi sosyal donatı alanları yer almaktadır. Gayrimenkulün içerisinde yer aldığı R Blok parsele güney cepheden bakıldığında sosyal tesisin karşısında yer alan 4 bloktan sol baştan 2.sırada konumlu olan bloktur. Betonarme karkas ve ayrık nizam inşa edilmiş olan bina 2 bodrum kat, zemin kat ve 13 normal kattan oluşmaktadır. 2. ve 1. Bodrum katta binaya ait ortak alanlar, zemin katta ve 12 normal katın her birinde 3'şer adet 13. katta 2 adet mesken olmak üzere toplam 41 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmazın girişi zemin kattan kuzeybatı yönden verilmiştir. Blokların dış cephesi sıva üzeri akrilik esaslı dış cephe boyası kaplıdır. Giriş holü, kat holleri ve basamak zeminleri seramik ve granit kaplı olup, duvarları ve tavanı saten boyalıdır. Blokların ana giriş kapısı camlı alüminyum doğrama kapıdır. Blokta asansör mevcuttur.
Not: 20/03/2014 yapı ruhsatı bulunmaktadır.