1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Sancaktepe Osmanlı Çarşıda Hisseli İki Katlı Düğün Salonu

Bankadan 1340m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18395
Metre Kare 1340m2
Ada 194
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 14
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
Kullanım Durumu Bilinmiyor

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KEMAL TÜRKER MAHALLESİ, OSMANGAZİ CADDESİ, OSMANLI ÇARŞI, NO:11/170, SANCAKTEPE / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2.bodrum kattan yapılan bina girişine göre 3. Normal + Çatı katta ön cephede yer almaktadır. Taşınmaz mahallen : 1.340 m2 (3.NK:670 m2, Çatı Kat: 670 m2) alana sahiptir. Taşınmazın 17/27 hissesi satılıktır. 

Taşınmazın bulunduğu bina; 2.113,59 m2 yüz ölçümlü, yamuk geometrik yapıda, güneybatı cephesi Osmangazi Caddesi’ne, kuzeydoğu cephesinin küçük bir bölümü Atatürk Caddesi’ne, cephelidir. Betonarme yapı strüktüründe ~2007 yılında inşa edilmiş 4B+Z+3NK+ÇK bina, komşu 11 nolu parsel üzerinde inşa edilmiş bina ile birleştirilmiştir. Her iki bina birbiri ile iç mahallerden geçişli olup mahallen tek bir bina şeklinde konumludurlar. Mimari projesine göre binanın 4 ve 3. bodrum katlarında otopark ve sığınak, 2. bodrum katında bina girişi ile 1.bodrum katta yer alan dükkanlara ait depo alanları, 1.bodrum, zemin, 1 ve 2. normal katların her birinde 40 adet dükkan, 3.normal katta 8 adet dükkan ile 2 adet çatı arasında mahalleri olan düğün salonu olacak şekilde projelendirilmiştir. Bina projesine göre güneybatı (Osmangazi Caddesi Cephesi) ve kuzeydoğu (Atatürk Caddesi Cephesi) cephelidir. Bina giriş kapısı otomatik cam kapı olup yürüyen merdivenleri, 2 adet yangın merdiveni ve 3 adet asansör mevcuttur. Bina dış cephesi alüminyum kompozit levha kaplamadır.

Ulaşım: İstanbul İli, Sancaktepe İlçesi, Kemal Türkler Mahallesi, Osmangazi Caddesi, No: 11/170 adresinde konumludur. Açık olarak Sancaktepe Kaymakamlığı önünden Atatürk Caddesi boyunca ilerlenerek sağ kola Osmangazi Caddesi yönüne devam edilir. Taşınmaza bu cadde üzerinde sol kolda 11 kapı numarası ile konumlu ve fiilen içerisinde ticari faaliyet olmayan AVM ye girilerek ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresi genel ticaret, cadde arka cepheleri konut fonksiyonlu olarak gelişimini tamamlamıştır. Yakın bölge sosyal açıdan orta gelir seviyesine sahip kesimlerce tercih edilen, ayrık nizamda inşa edilmiş 3-5-7 ve 10 katlı genç ve orta yaşlı yapıların bulunduğu bir bölgede konumlanmaktadır. Taşınmaz bölgenin ana ulaşım arteri üzerinde konumlu olup toplu taşıma araçları ile ulaşımı kolaylıkla sağlanabilmektedir. Bölgede nüfus ve yapı yoğunluğu üst seviyededir. Bölgede genel olarak cadde üzerinde ticari hareketlilik üst seviyede olup tüm kamu hizmetlerinden iyi derecede istifade edilmektedir.

Not: 17.09.2007 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın 17/27 hissesi satılıktır. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.