COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Sancaktepe Meclis Mahallesinde 92 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 92m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10809
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 92m2
Ada 251
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 22/01/2016
Ruhsat Tarihi 03/10/2016
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi İnanç Sokak No:9 Sancaktepe/İstanbul

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu bina Katip Çelebi ve Atatürk (Baraj yolu) Caddesi ile irtibatlı İnanç Sokak üzerinde konumlu 9 kapı nolu binadır. Taşınmazın yakın çevresinde Sancaktepe Belediyesi bulunmaktadır. Ulaşım Atatürk Caddesi üzerinden özel ve toplu taşıma araçları ile kolayca sağlanabilmektedir. Bölge iskan mıntıkası şeklinde gelişme göstermekte zemin katların Atatürk caddesine bakan cepheleri ticari amaçlı işyeri olarak kullanılmaktadır. Taşınmaz yakın çevresinde Sancaktepe Kaymakamlığı ve Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu bulunmaktadır.

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul betonarme karkas tarzda inşa edilmiş, 2 bodrum + zemin + 4 normal kat + çatı katı şeklinde planlanmıştır. Binanın 2. bodrum katında sığınak ve otopark, 1. bodrum katta zemin katta bulunan dükkanlara ait depolar ve bina girişi, zemin katta 2 adet dükkan ve normal katların her birinde 3'er adet daire bulunmakta olup binada toplam 14 adet bağımsız bölüm mahalli bulunmaktadır. Bina girişi 1. bodrum kattan sağlanmakta olup batı cephede yer almaktadır. Bina dış cephesi kısmen plaza tarzında cam giydirme kaplama kaplama, kısmen akrilik boyalıdır. Merdiven sahanlıkları ve merdivenler granit kaplı olup merdiven korkulukları krom kaplamadır. Taşınmaza ait adet asansör bulunmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik, iç kapıları ahşap ahşap panel kapıdır. Duvarlar saten boyalı, tavanlar kartonpiyer malzeme ile dekore edilmiştir. Duvarlar ıslak hacimlerde fayans kaplıdır. Zeminler laminant parke, ıslak hacimlerde seramik kaplıdır. Mutfak dolapları ahşap, tezgahı granitdir. Banyo bölümlerinde duş kısmı, lavabo ve klozet bulunmaktadır. Mahallinde yapılan tespitlere göre söz konusu taşınmaz; 4. Normal + çatı katta ve bina girişine göre sağ ön tarafta konumludur. Taşınmaz mahallinde normal katı 63 m2 kullanım alanlı olup salon, oda, hol, mutfak nişi ve banyo hacimleri şeklindedir. Çatı katı 36 m2 + 16 m2 teras kullanım alanlı olup oda ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz mahallinde toplam brüt 99 m2 + 16 m2 teras alanlıdır.

Not: 22/01/2016 tarihli iskan belgesi ve 03/10/2016 tarihli tadilat ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.