COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Sancaktepe Fatih Mahallesi'nde Ters Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 88m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11708
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 88m2
Ada 6935
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul ili. Sancaktepe İlçesi Fatih Mahallesi, Osmanlı Sokak, No:26, D: 1

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Gayrimenkul, İstanbul ili. Sancaktepe İlçesi Fatih Mahallesi, Osmanlı Sokak, No:26, D: 1 adresinde konumludur. Konu taşınmaza ulaşım, Tem Bağlantı yolundan Fatih Mahallesi tabelasından sağa dönülerek Yakacık Caddesine girilip yaklaşık 500m ilerden sağa Osmanlı sokağa girilir Konu mülk bu sokak üzerinde sağ kolla yer almaktadır. Bölgeye ulaşım otobüs, dolmuş ve özel araçlarla ile sağlanmaktadır. Bölgede küçük ve orta ölçekli müteahhit firmalar tarafından panel bazlı projeler geliştirilmektedir. Bölge daha ziyade orta ve alt gelir gurubuna hitap eden bir bölgedir. Konu taşınmazın bulunduğu bölge Sancaktepe ilçesinin gelişmekte olan bölgelerindendir. Taşınmaz bölgedeki alt yapı hizmetlerinden tam olarak istifade edebilmektedir. Bölgedeki iş yerleri daha ziyade küçük esnafta hitap etmektedir.

Özellikler: 1 numaralı daire, projesinde ve mahallinde zemin katta ve bina girişine göre sol tarafta konumludur. Taşınmaz kat ve konum olarak projesi ile uyumludur. Projesine göre konu taşınmaz zemin katta 44 m2 alanda: salon. mutfak, banyo ve hol hacimlerinden, bodrum katta 44 m2 alanda 3 oda ve hol hacimlerinden oluşmakta ve toplam 88 m2 dir. 

Ana gayrimenkul 245,16 m2 alanlı arsa üzerinde ayrık nizamda betonarme kadim yapı sisteminde inşa edilmiş olup yaklaşık 8 yıllıktır. Taşınmaz kat irtifak projesine göre yol seviyesinin altında 1 kat. yol seviyesi üstünde 4 kat olmak üzere toplam 5 bul olup. 1. Bodrum Katta 1 ve 2 nolu meskenlerin dubleksleri zemin kattan itibaren katların her birinde 2 şer adet daire olmak üzere toplam 8 bb den oluşmaktadır. Bina girişi projesinde ve mahallinde zemin kat ve parselin batı doğu cephesi üzerindendir.