COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Sancaktepe Abdurrahman Gazi Mahallesinde 76 m2 2+1 Ters Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 76m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11393
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 76m2
Ada 6316
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Abdurrahman Gazi Mahallesi, Tanyel Sokak, No: 7, Yahşi Apartmanı, Kat: Zemin, Sancaktepe/ İSTANBUL

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz, zemin kattaki 2 bağımsız bölüm numaralı  bodrum kat ile bağlantı ters dubleks daire olup taşınmaz girişine göre orta cephede yer almaktadır. Söz konusu taşınmazın her iki katının da kapalı metrajlarında büyümelerinin olduğu tespit edilmiştir. Zemin katı; Taşınmaza göre brüt 38 m2 kullanım alanlı iken, mahallindeki tespitlerinde 3 bb numaralı dairenin kapalı metrajından yaklaşık 2 m2 kadar, bina holünden de yaklaşık 1 m2 kadar kendi kullanım alanına dahil etmesiyle toplamda 3 m2 kadar büyüme yaparak brüt 41 m2 kullanım alanlı olarak edildiği görülmüştür. Zemin katı mahallinde; salon, mutfak ve antre bölümlerinden oluşmaktadır. Bodrum katı; Taşınmaza göre brüt 38 m2 kullanım alanlı iken, mahallindeki tespitlerinde 3 bb numaralı dairenin kapalı metrajından yaklaşık 2 m2 kadar, yangın kaçış holünden de yaklaşık 4 m2 kadar kendi kullanım alanına dahil etmesiyle toplamda 6 m2 kadar büyüme yaparak brüt 44 m2 kullanım alanlı olarak edildiği görülmüştür. Bodrum katı mahallinde 2 adet oda, banyo + wc ve antre bölümlerinden oluşmaktadır. Söz konusu taşınmazın giriş kapısı ahşap görünümlü çelik ve iç mekanlara açılan kapıları Amerikan panel olup pencereleri pvc doğramadır. Tüm ıslak hacimleri seramik döşeli olan taşınmazın salon ve oda zeminleri laminat parke döşeli ve duvarları saten boyalı olup tavan köşeleri kartonpiyerlidir. Mutfak bölümünde mdf dolaplar ve tezgah ile banyo + wc bölümünde duş teknesi, duşa kabin, klozet ve lavabo bulunmaktadır. Isınması doğalgaz kombi sistem ile sağlanan taşınmazın tüm bölümlerinde panel radyatörler kullanılmıştır. Taşınmazda yapılan incelemelerde taşınmazın iç bölüm özelliklerinde tadilat yapılması gerektiği görülmüştür.     

Ulaşım: Söz konusu taşınmaz İstanbul İli, Sancaktepe İlçesi, Abdurrahman Gazi Mahallesi, Tanyel Sokak üzerindeki 7 numaralı Yahşi Apartmanı içerisinde yer almaktadır. Abdurrahman Gazi- Eyüp Sultan istikametinde Atayolu Caddesi üzerinde ilerlerken gelinen Sancaktepe Halk Kütüphanesi karşısından sağa Ulus Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde takriben 400 metre kadar ilerledikten sonra gelen dönemeçten sağa Ebubekir Caddesine sapılır. Bu cadde boyunca yaklaşık 1 km ilerledikten sonra sağa Albayrak Sokağa dönülerek takriben 100 metre sonra sola Tanyel Sokağa girilir. Taşınmazın yer aldığı bina, bu sokak üzerinde yaklaşık 40 metre yol aldıktan sonra sağda, 2. parsel üzerinde konumlanmıştır. Konu taşınmazın yer aldığı bölgenin bütün alt yapı hizmetleri tamamlanmış olup, tüm kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 14/09/2011, 10/01/2013 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.