COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Sancaktepe Abdurrahman Gazi Mahallesi'nde 44 m2 Ofis

Bankadan 44m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16758
Metre Kare 44m2
Ada 7188
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 25/04/2017
Bağımsız Bölüm 12
Bulunduğu Kat 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Abdurrahman Gazi Mah. Bennur Sok. No:17-19/12 Sancaktepe İstanbul

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 3. Normal katta, bina girişine göre sağ arka cephede yer almaktadır. Taşınmaz onaylı projesine göre ofis, mutfak nişi ve wc hacimlerinden oluşmakta olup 44 m2 alanlıdır. Elektrik su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdadır.

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 389,89 m2 arsa yüzölçümüne sahiptir. Taşınmazın yer aldığı bina, 1/B yapı grubunda, betonarme karkas yapı tarzında, Bodrum + Zemin + 5 Normal Kat olarak toplamda 7 kat, ayrık nizamda yapılmıştır. Ana taşınmaz içerisinde 1 adet asansör bulunmaktadır. Taşınmazın onaylı projesine göre bina içerisinde Bodrum katta, kapalı otopark, Zemin katta 2 adet dükkan. 1-2-3-4. normal katların her birinde 4'er adet ofis 5. katta 4 adet mesken olmak üzere toplam 22 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Yerinde ve projesinde Bina girişi yönünden sağlanmaktadır. Taşınmaz tek blok halinde inşa edilmiş olup fiili durumda 3 bloklu sitenin B bloğu olarak düzenlendiği tespit edilmiştir. Binanın dış cephesi kompozit ve cam giydirme kaplamadır. Merdiven korkulukları demir doğramadan yapılmıştır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Genel olarak ana gayrimenkulde kullanılan malzeme ve işçilik iyi kalitedir.

Ulaşım: ABDURRAHMANGAZI Mah. BENNUR Sok. No: 17 -19/ 12 SANCAKTEPE / ISTANBUL adresinde olup. 7188 ada 389,89 m2 yüzölçümlü 5 parselde kayıtlı, 9/200 arsa paylı, 3. katta yer alan (12) b.b. numaralı ofistir. Gayrimenkule ulaşım için Alparslan Caddesi kullanılmaktadır. Ana gayrimenkule Alparslan caddesinde batı yönünde giderken sağa doğru Bennur sokağına girilerek yaklaşık 150 m kuzeye doğru gidilerek taşınmazın bulunduğu binaya ulaşım sağlanmaktadır. Gayrimenkulün bulunduğu bölge genellikle orta/üst gelir seviyesine sahip ailelerce mesken ve işyeri amaçlı kullanılan 4-5 katlı yapılaşmalardan oluşmaktadır. Bölge her türlü alt yapı hizmetlerinden tam olarak yararlanır durumda olup ulaşım imkanları iyidir. Taşınmazın yakın çevresinde Sancaktepe Belediyesi, Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi ve değişik dallarda hizmet veren iş ve işyeri yer almaktadır. 

Not: 25/04/2017 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.