COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Pendik Yeşilbağlar'da 109 m2 Ofis

Bankadan 109m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 9373
Metre Kare 109m2
Ada 2383
Parsel 105
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 5
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

İstanbul İli, Pendik İlçesi, Yeşil Bağlar Mahallesi, Selvili Sokak, Helis Beyaz Ofis, No:1/2, A Blok,

Açıklama

Ulaşım:  İstanbul İli, Pendik İlçesi, Yeşil Bağlar Mahallesi, Selvili Sokak, Helis Beyaz Ofis, No:2/1,A Blok, D:5 posta adresli yerde bulunur. Taşınmazlara ulaşım için, D100 karayolunu Kartal yönünden Pendik istikametinde takiben Pendik kavşağından sahilyolu yönüne sağa ayrılır, buradan Pendik Oto Sanayi içinden geçen Nazım Hikmet Caddesine dönülür, daha sonra Plevne Caddesi ve Selvili Sokağa erişim sağlanır. Yakın çevresinde Yeşil Bağlar Mahalle Muhtarlığı, Pendik Metro İstasyonu gibi yerler bulunmaktadır. Belediyenin tüm altyapı hizmetlerinden istifade eden bölgeye ulaşım toplu taşıma araçları ve hususi vasıtalarla mümkündür.


Özellikler: A Blok 5 numaralı büro, bina girişine göre sağ önde konumludur. Büro, ofis kullanım alanı, wc, ve lavabo hacimleri ile 109 m2 alanlıdır. Taşınmazın iç dekorasyon özellikleri hakkında bilgi verilememektedir.

Taşınmazın konumlandığı Helis Beyaz Ofis; A ve B blok olmak üzere toplam 2 adet bloktan oluşmaktadır. İki bloğun altı kapalı otopark alanı olarak kullanılmaktadır. İki bloğun da dış cephesi cam giydirme olup bloklarda çift asansör, her katta kat bahçeleri ile tesisat odaları ve 2 adet yangın merdiveni yer almaktadır. A ve B Bloklar, 1 bodrum, zemin, 7 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 9 katlıdır. A blokta bodrum katta otopark ve sığınak, zemin katta 2 adet işyeri ve blok girişi, 1-7. normal katlarda her bir katta dörder adet büro, çatı katında ise 1 adet büro toplam 31 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. B blokta bodrum katta otopark ve sığınak, zemin katta 7 adet işyeri ve blok girişi, 1-7. normal katlarda her bir katta dörder adet büro, çatı katında ise 1 adet büro toplam 36 adet bağımsız bölüm yer almaktadır.


Not: 11.04.2012 tarihli İskanı bulunmaktadır.