COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Pendik Tezel Temenye Evleri B Blokta 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13607
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 2607
Parsel 102
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm B BLOK 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

İstanbul İli, Pendik İlçesi, Kaynarca Mahallesi, Karamuk Sokak, Tezel Temenye Evleri, No:9/2, B Blok 6.kat D: 16

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Tezel Temenye Evleri; 3816,51 m2 alanlı arsası üzerinde, tapuya A ve B Blok olarak tescil edilmiş 2 bloktan meydana gelmektedir. Taşınmazlarında yer aldığı 2 bloklu yapı herhangi bir site özelliği taşımamakta olup site çevresi beton üzeri tel ile çevrilidir. B-Blok; Karamuk Sokaktan bakıldığında arka cephede bulunan bloktur. Betonarme karkas yapı tarzında, bodrum + zemin + 6 normal katlı olacak şekilde inşa edilmiştir. Projesine göre bodrum katta, sığınak, binaya ait depo, zemin katta 3 adet dükkan ve bina girişi, 6 normal katın her birinde 3`er mesken olmak üzere binada toplam 21 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ortak mekan zeminleri ve merdivenleri mermer kaplı, duvarları plastik boyalıdır. Dış cephesi akrilik boyalı olan binada 1 adet asansör mevcut olup, bağımsız bölümler doğalgaz kombi ile ısıtılmaktadır. Bina girişi zemin kattan, Karamuk Sokaktan bakıldığında sol cepheden verilmiştir.
B-Blok, 6. Kat, 16 Bağımsız Bölüm Nolu Mesken; bina girişinden bakıldığında sağ tarafta bulunmaktadır. Projesinde ve yerinde brüt 
103 m2 alanlı olup, antre, salon, mutfak, 3 oda, 2 banyo, wc ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Projesinden farklı olarak, projesinde yangın holü olarak görünen yaklaşık 2 m2 alanlı bölümün dairenin kapalı kullanım alanına antre olarak dahil edildiği görülmüştür. Dairenin mevcut alanı 105 m2`dir. Islak mekan zeminleri seramik, salon ve odalar laminant parke kaplıdır. Banyo, wc duvarları fayans kaplı, diğer bölümler saten boyalı, tavan köşeleri kartonpiyerlidir. Pencere doğramaları ahşap görünümlü pvc, iç mekana açılan kapılar amerikan, dış kapısı çeliktir. Mutfakta lamine dolap, mermer tezgah bulunmaktadır. Banyosu dolaplı lavabo, klozet ve duş teknesinden oluşan vitrifiye tamdır.

Ulaşım:  Gayrimenkul; İstanbul İli, Pendik İlçesi, Kaynarca Mahallesi, Karamuk Sokak, Tezel Temenye Evleri, No:9/2, B Blok 6.kat D: 16 posta adresli yerde bulunur. Tarif olarak, Aydınlı Caddesi üzerinde SGK tabelaları takiben ilerlenir. Bademlik Cami geçildikten sonra ilk sağa (Hastane Caddesi) dönülür. Hastane Caddesi üzerinde sol kolda kalan ilk sokak konumundaki Karamuk Sokağa sapılır. Ekspertize konu gayrimenkul, Karamuk Sokak üzerinde sağ tarafta bulunan Tezel Temenye Evleri`nde konumlanmaktadır. Yakın çevresinde Pendik SGK Hastanesi, Bademlik Cami, Green Park Hotel bulunmaktadır. Konum olarak Aydınlı caddesine 200 m, D-100 karayoluna ise yaklaşık 850 m, mesafededir. Bölgenin altyapısı tam olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. 

Not: 3. Derece Arkeolojik Sit Alanı olmaktadır ve Tedaş lehine 252 m2`lik kısımda havai intifa hakkı vardır. (15.08.1994) 20.12.2006 tarihli yeni yapı ruhsatı bulunmaktadır.