1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Pendik Kurtköy Beta Konakları'nda 5+1 199 m2 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 199m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15295
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 199m2
Ada 7599
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 02/03/2020
Ruhsat Tarihi 17/05/2007
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm A-14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kurtköy Mahallesi, Ademoğlu Sokak, No: 14 PENDİK / İSTANBUL

Uzman Görüşü

Merkezi ve ulaşımı kolay, yeni deprem yönetmelikli binada, normal katı 115 m2; antre, salon, 2 oda, 2 banyo, mutfak ve 2 balkon, çatı piyesi 61 m2; hol, 2 oda, 2 banyo ve 17 m2 büyüklüğünde teras hacimlerinden oluşan son kat dubleks; iskanlı olması, site içerisinde olması ve ulaşım akslarına yakın konumda olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: A blok 14 nolu bağımsız bölüm onaylı mimari projesinde binanın 3.normal katı + çatında yer almakta olup bina girişine göre sol arka tarafta konumludur. Projesine göre Taşınmazın 3. katı; 2 oda, mutfak, antre, salon, WC, Banyo, hol, duş ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt yaklaşık 115m2 kullanım alanlıdır. Çatı Katı: 3 oda, hol, 1 banyo, 2 duş ve teras hacimlerinden oluşmakta olup brüt yaklaşık 84 m2 + 17 m2 teras kullanım alanlıdır. Taşınmaz toplamda brüt yaklaşık 199m2 + 17 m2 teras kullanım alanlıdır. Zemin döşemeleri, duvar boyaları ve banyo döşemeleri bakımlıdır. Taşınmazın basit tadilata ve boyaya ihtiyacı vardır.

Gayrimenkulün yer aldığı bina; 1646 m2 yüzölçümlü arsa üzerine betonarme karkas yapı tarzında A ve B Bloklu olarak inşa edilmiş olup A Blok; bodrum+ zemin+ 3 normal kat + çatı kat olmak üzere toplam 5 kat olarak inşa edilmiştir. Pendik Belediyesi E ­Arşiv sisteminde incelenen onaylı mimari projesine göre; bodrum katta otopark, su deposu ve sığınak, zemin katta bina girişi ve 4 adet konut, 1. Ve 2. Katta 4 er adet daire, 3.k atta 4 adet dubleks daire olmak üzere toplam 16 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden Beta Konakları cephesinden bakıldığından sol yan taraftan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyalıdır.

Ulaşım: İstanbul İli, Pendik İlçesi, Kurtköy Mahallesi, Ademoğlu Sokak, No:4/1, Kat:3+çatı, D: 14 posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım; Pendik – Kurtköy İstikametinde Ankara Caddesi üzerinden gidilirken sola Sola Yunus Emre Caddesine dönülür. Buradan yaklaşık 1.50 km sonra sağa Lise Caddesine dönülür. Taşınmazın bulunduğu site yaklaşık 85m sonra sol kolda bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Molla Gürani Parkı, Molla Gürani Cami, Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü ve Kurtköy Renkli Çoçuk Anaokulu bulunmaktadır. Ulaşım araçlarına ve yollarına ulaşabilir bir konumda bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge orta gelir düzeyince tercih edilmektedir. Bölgede yer alan binalar mesken amaçlı kullanılmaktadır. Bölgenin alt yapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 17.05.2007 tarih ve 310 nolu yeni yapı ruhsatı ve  02.03.2020 tarih ve 125 nolu Yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.