COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Mutlu Evler'de 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 102m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17447
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 102m2
Ada 10112
Parsel 508
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 18/10/2018
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm A-12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul ili, Kartal ilçesi, Karlıktepe Mahallesi, Çayırbaşı Sokak, Mutlu Evler, A Blok, No:15A/12

Açıklama

Özellik: Taşınmaz A. Blok 2. katta bina girişine göre sol ön tarafta konumludur. Onaylı mimari projesine göre taşınmaz antre, hol, 3 oda, mutfak, salon, balkon, banyo ve wc hacimlerinden oluşmakta olup brüt 102 m2 alanlıdır. Isıtma sistemi kombidir. Binada otopark ve asansör vardır.

1.998.90 m2 alanlı 10112 ada 508 parsel üzerinde kurulu olan ana taşınmaz onaylı mimari projesine ve vaziyet planına göre ayrık nizamda, 2 bloklu olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı A blok, projesinde 2 bodrum+zemin+5 normal kattan oluşmaktadır. Projesinde 2. bodrum katta otopark, binaya ait ortak kullanım alanları; 1. bodrum katta 2 daire, kapıcı dairesi, sığınak; zemin ve normal katların her birinde 4’er daire olmak üzere binada toplam 26 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde zemin kattan sağlanırken mahallinde 1. bodrum kat batı cephesinden camlı demir doğrama kapı ile sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik cephe boyası ile boyalıdır.

Ulaşım: Taşınmaz İstanbul ili, Kartal ilçesi, Karlıktepe Mahallesi, Çayırbaşı Sokak, Mutlu Evler, A Blok, No:15A/12 adresinde konumludur. Taşınmaza Fahri Korutürk Caddesi üzerinde Karlıktepe-Esentepe istikametinde ilerlenirken sağ kolda kalan Yıldız Caddesi’ne dönülür. Yıldız Caddesi devamında sağ kolda kalan Çayırbaşı Sokak üzerinden taşınmaza ulaşım sağlanmaktadır. Bölgede yapılaşma tamamlanmış olup arsa arzı düşük seviyededir. Yakın çevresinde Çayırbaşı Sokak Parkı, Topçamlar Cami bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilir.

Not: 18/10/2018 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.