COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Maltepe Ritim Projesinde 55 m2 Stüdyo Daire

Bankadan 1 + 0 55m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9402
Oda Sayısı 1 + 0
Metre Kare 55m2
Ada 15999
Parsel 60
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 28
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm A2 67

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cevizli Mah. Zuhal Cad. Ritim İstanbul Projesi Maltepe/ İSTANBUL

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza araçla ulaşım için D-100 Karayolu üzerinde Harem —Gebze istikametinde ilerlenirken Cevizli Kavşağı'ndan çıkılarak Tugay Yolu Caddesi'ne devam edilir. Yaklaşık 870 m sonra sağa, Kır Sokak'a dönülür. Sokak bitiminden sağa, Zuhal Caddesi'ne ilerlenir. Taşınmazın konumlu olduğu Ritim İstanbul Projesi yaklaşık 250 m sonra sağ koldadır. Taşınmaza erişim İstanbul Anadolu Yakası'nın mevcutta aktif tek metro hattı olan Kadıköy — Pendik Metro Hattı ile oldukça kolaylaşmış durumdadır. Söz konusu hattın Esenkent İstasyonu, konu taşınmaza yaklaşık 500 m mesafede konumludur. Denize yakınlığı sayesinde konu taşınmaza denizyolu ile erişim alternatifi de bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel hafif eğimli bir topoğrafik yapıya ve dikdörtgene benzer olan bir geometrik şekle sahiptir. Taşınmazın konumlu olduğu Tugay Yolu Caddesi, son 4 yıldır bölgedeki fabrika vb. tesislerin nitelikli konut projeleri ve karma projelere dönüşümü ile birlikte farklı bir nitelik kazanmıştır. Söz konusu aks üzerinde inşai faaliyetleri devam eden Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından gerçekleştirilen Piazza karma kullanım projesi, Teknik Yapı tarafından gerçekleştirilen Deluxia Park Residence ile son dönemde inşa edilip hayatın başlamış olduğu Nuvo Dragos, Deluxia Dragos gibi bilinirliği yüksek ve nitelikli konut projeleri yer almaktadır. Bunlara ek olarak bölgedeki önemli çekim merkezlerinden biri de Maltepe Park AVM'dir. İstanbul Anadolu Adliyesi de bölgedeki gelişimin tetikleyici unsurlarındandır. Taşınmazın konumlu olduğu parseller D-100 Karayolu Güney Yanyol'a cepheli olduğundan projenin D-100 Karayolu üzerinden görünürlüğü ve reklam kabiliyeti oldukça kuvvetlidir. Projenin yakın çevresinde konumlu olan D-100  Karayolu'na cepheli diğer nitelikli projeler de tamamlandığında bu bölge, nitelikli proje açısından reklam kabiliyetini arttıracaktır. 

Özellikler: A2 Blok 67 No.lu Bağımsız Bölüm: Stüdyo tipindeki bu bağımsız bölümde açık mutfak kullanımı bulunmaktadır. D-100 Karayolu tarafına tek cephesi bulunan taşınmazın banyo hacmi tamamlanmış durumdadır.


Konu taşınmaz,tapuda Gülsuyu Mahallesi 15999 Ada 60 parsel üzerinde konumlanmıştır. Taşınmazın konumlu olduğu Ritim İstanbul_Projesinde inşai faaliyetler tamamlanmış olup projede oturum başlamıştır. Proje dahilinde yer alan Ritim AVM  aktif olup doluluk oranı % 50 seviyelerindedir. 16004 ada, 7 no.lu parsel üzerinde 6. bodrum ile 1. bodrum katlar arasında tek blok olarak inşa edilen proje, zemin kattan itibaren Al, A2, A3, A4, A5, A6 Blok şeklinde ayrılmaktadır. Bloklara ayrıldığı noktadan itibaren inşaat alanları değişmekte olup yekpare uzanan katlardaki alansal dağılım aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.  Konu taşınmazın konumlandığı projenin 6., 5., 4., 3. ve 2. bodrum katları kapalı otopark olarak projelendirilmiştir. Taşınmazın konumlandığı yapıların tamamında katlar arası erişim asansörler ile sağlanmakta olup tüm yapılarda ayrıca yangın merdiveni de bulunmaktadır. Asansörler kapalı otoparklara kadar erişmekte olup kapalı otopark alanından blok içerisine giriş de kartlı sistemle sağlanmaktadır. Tüm blokların girişinde de danışma ve giriş turnikeleri yer almaktadır. 

Not: 14.08.2017 tarihli İskanı bulunmaktadır.