COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Maltepe Gülsuyu Mah. 1+1 60m2 Daire

Bankadan 1 + 1 60m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9403
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 60m2
Ada 16004
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 28
İskan Tarihi 14/08/2017
Ruhsat Tarihi 29/01/2016
Bulunduğu Kat 10
Bağımsız Bölüm A3 52

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cevizli Mah. Zuhal Cad. Ritim İstanbul Projesi Maltepe/ İSTANBUL

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza araçla ulaşım için D-100 Karayolu üzerinde Harem —Gebze istikametinde ilerlenirken Cevizli Kavşağı'ndan çıkılarak Tugay Yolu Caddesi'ne devam edilir. Yaklaşık 870 m sonra sağa, Kır Sokak'a dönülür. Sokak bitiminden sağa, Zuhal Caddesi'ne ilerlenir. Taşınmazın konumlu olduğu Ritim İstanbul Projesi yaklaşık 250 m sonra sağ koldadır. Taşınmaza erişim İstanbul Anadolu Yakası'nın mevcutta aktif tek metro hattı olan Kadıköy — Pendik Metro Hattı ile oldukça kolaylaşmış durumdadır. Söz konusu hattın Esenkent İstasyonu, konu taşınmaza yaklaşık 500 m mesafede konumludur. Denize yakınlığı sayesinde konu taşınmaza denizyolu ile erişim alternatifi de bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu parsel hafif eğimli bir topoğrafik yapıya ve dikdörtgene benzer olan bir geometrik şekle sahiptir. Taşınmazın konumlu olduğu Tugay Yolu Caddesi, son 4 yıldır bölgedeki fabrika vb. tesislerin nitelikli konut projeleri ve karma projelere dönüşümü ile birlikte farklı bir nitelik kazanmıştır. Söz konusu aks üzerinde inşai faaliyetleri devam eden Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından gerçekleştirilen Piazza karma kullanım projesi, Teknik Yapı tarafından gerçekleştirilen Deluxia Park Residence ile son dönemde inşa edilip hayatın başlamış olduğu Nuvo Dragos, Deluxia Dragos gibi bilinirliği yüksek ve nitelikli konut projeleri yer almaktadır. Bunlara ek olarak bölgedeki önemli çekim merkezlerinden biri de Maltepe Park AVM'dir. İstanbul Anadolu Adliyesi de bölgedeki gelişimin tetikleyici unsurlarındandır. Taşınmazın konumlu olduğu parseller D-100 Karayolu Güney Yanyol'a cepheli olduğundan projenin D-100 Karayolu üzerinden görünürlüğü ve reklam kabiliyeti oldukça kuvvetlidir. Projenin yakın çevresinde konumlu olan D-100 Karayolu'na cepheli diğer nitelikli projeler de tamamlandığında bu bölge, nitelikli proje açısından reklam kabiliyetini arttıracaktır. 


Özellikler: A3 Blok 52 No.lu Bağımsız Bölüm: 1+1 tipindeki bu bağımsız bölümde açık mutfak kullanımı bulunmaktadır. Kadıköy istikametine cephesi bulunan bu bağımsız bölüm oldukça küçük bir deniz manzarası bulunmaktadır. Taşınmazın banyo hacmi tamamlanmış durumdadır. A3 Blok (52) bağımsız bölüm numaralı taşınmaz incelenen projesine ve mahallinde binanın 10.normal katında bina girişine göre sağ arka kolda yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesi ve mahalline göre; yaşama alanı+mutfak, banyo ve 1 adet oda hacimlerinden oluşmakta olup brüt: 45m2 kullanım alanına sahiptir. Ayrıca, taşınmazın 10. Katında tüm cephe boyunca balkon alanı bulunmaktadır. Taşınmazın sınırlarına denk düşen alan 15 m2 dir. Diğer bağımsız bölümler ile ayırıcı sınırı  bulunmamaktadır.

Konu taşınmaz, 16004 ada, 7 no.lu parsel üzerinde konumlanmıştır. Taşınmazın konumlu olduğu Ritim İstanbul_Projesinde inşai faaliyetler tamamlanmış olup projede oturum başlamıştır. Proje dahilinde yer alan Ritim AVM aktif olup doluluk oranı % 50 seviyelerindedir. 16004 ada, 7 no.lu parsel üzerinde 6. bodrum ile 1. bodrum katlar arasında tek blok olarak inşa edilen proje, zemin kattan itibaren Al, A2, A3, A4, A5, A6 Blok şeklinde ayrılmaktadır. Bloklara ayrıldığı noktadan itibaren inşaat alanları değişmekte olup yekpare uzanan katlardaki alansal dağılım aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Konu taşınmazın konumlandığı projenin 6., 5., 4., 3. ve 2. bodrum katları kapalı otopark olarak projelendirilmiştir. Taşınmazın konumlandığı yapıların tamamında katlar arası erişim asansörler ile sağlanmakta olup tüm yapılarda ayrıca yangın merdiveni de bulunmaktadır. Asansörler kapalı otoparklara kadar erişmekte olup kapalı otopark alanından blok içerisine giriş de kartlı sistemle sağlanmaktadır. Tüm blokların girişinde de danışma ve giriş turnikeleri yer almaktadır. 

Not: 29.01.2016 tarihli yapı ruhsatı ve 14.08.2017 tarihli İskanı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.