COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Maltepe Girne Mahallesinde 124 m2 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 124m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 9382
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 124m2
Ada 16723
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 14/09/2011
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 43

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Girne Mah. Irmaklar Sok. Ünal Tekin Apt. No: 62 / 43, Maltepe / İstanbul

Açıklama

Ulaşım: Büyükbakkalköy Yolu Caddesi üzerinde Altay Çeşme – Girne istikametine doğru ilerlenirken sağa Kanaat Sokağa dönüş yapılır. Bu sokak üzerinde yaklaşık 100 m ilerlenir ve sol tarafta yer alan Irmaklar Sokak konumuna giriş yapılarak taşınmazın bulunduğu binanın önüne gelinmiş olunur. Taşınmazın bulunduğu parsel eğimli bir topoğrafik yapıya ve dikdörtgen bir geometrik şekle sahiptir. Taşınmazın yakın çevresinde Küçükyalı İş Merkezi Sitesi, Emine İbrahim Pekin Ortaokulu ve Atilla Uras Anadolu Lisesi bulunmaktadır. 
Özellikler: 43 nolu taşınmaz binanın 3.normal katında ve çatı katında yer almaktadır. Bina girişine göre sağ arka cephede konumludur. Taşınmazın normal katı 73 m² alanlı olup antre, 2 oda, salon, mutfak, banyo ve balkon hacimlerinden, çatı katı 51 m²+(6 m² teras) alanlı olup antre, 2 oda, 2 banyo ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz toplamda 124 m²+(6 m² teras) alanına sahiptir. Taşınmazın içerisine girilemediğinden iç mekan özellikleri bilinmemektedir.
Taşınmaz 4 Bodrum Kat + Zemin Kat + 3 Normal Kat + Çatı katı = 8 Kat + Çatı katından oluşan ana gayrimenkulde konumludur. 4.bodrum katında otopark, 3. Bodrum katında sığınak, jeneratör odası, kazan dairesi ve otopark, 2.bodrum katında, 6 adet daire, 1.bodrum katında 8 adet daire ve bina girişi, zemin katında 8 adet daire ve normal katlarında 8’er adet daire olmak üzere toplamda 46 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi 1. Bodrum kattan güneydoğu cephesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boyalı olup, asansör bulunmaktadır.
Not: 14.09.2011 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.