0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İstanbul Kartal Özdemir Pasajı'nda 12 m2 Hisseli Ofis

Bankadan 12m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
10450
Metre Kare:
12m2
Ada:
10182
Parsel:
44
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
3/8
Bina Yaşı:
36
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Bağımsız Bölüm:
35
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kordonboyu Mahallesi, Hamam Sokak, Özdemir Pasajı, No:30 D:35 KARTAL İSTANBUL

Uzman Görüşü

Ulaşım kolaylığı, belediye hizmetlerinden yararlanması, ana cadde üzerinde, merkezi konumda yer alması, bulunduğu noktada ticari kabiliyetin yüksek olması, bilinen lokasyonda konumlanması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Ulaşım: Ofis; İstanbul, İli Kartal İlçesi, Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, 30 kapı no.lu pasajda bulunmaktadır. Tarif olarak; Minibüs Yolu'nda Maltepe- Kartal istikametine giderken Kartal merkeze gelmeden Demiryolu Köprüsü alt geçidinden geçilerek Ankara Caddesine girilir. Bu cadde üzerinde sol konumda yer alan 30 kapı numaralı pasaja ulaşılır. Pasajın bulunduğu konum Kartal İlçesi'nin ticari hareketliliğinin en yüksek olduğu trafiğe kapalı, yaya hareketliliği çok yüksek olan konumda yer almaktadır. Genellikle iş yeri olarak kullanılan yapıların bulunduğu bölgededir. Bölgenin alt yapısı bitirilmiş kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Tren yolu, Minibüs Yolu, sahil yoluna olan yakınlığı nedeniyle tercih edilen bir bölgedir. Ulaşım toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla sağlanabilmektedir. Yakın çevresinde Kartal İskelesi, Kartal Belediyesi, Bülent Ecevit Kültür Merkezi bulunmaktadır. Ankara Caddesi üzerinden sahil yolundan toplu taşıma araçları ve özel araçlarla ulaşım yapılabilmektedir. Reklamasyon ve ticari açıdan iyi konumdadır.

Özellikler: Ofisin bulunduğu bina 4 katlıdır. 35 numaralı bağımsız ofis bölümü 12 m2 kullanım alanına sahip olup binanın iç kısmına cephelidir. Taşınmazın 3/8 hissesi satılıktır.

229,00 m2 alanlı arsası üzerinde, Bitişik nizam, betonarme karkas sistem tarzında inşa edilmiştir. 1B + 2 Pasaj Katı + 1, 2, 3 Normal Kat olarak projelendirilen ana yapıda; Projesine göre binanın bodrum katında sığınak ve kalorifer dairesi, 1 ve 2. pasaj katlarında 20 adet dükkan ve 3 normal katında 33 adet büro olmak üzere binada toplam 53 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana yapıya giriş Ankara Caddesi cephesinden 1. pasaj katından ve Hamam Sokak cephesinden 2. pasaj katından sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik esaslı boya ile boyanmıştır. 4. katın kaçak olarak inşa edildiği bilgisi edinilmiştir.

Not:  Taşınmaz dosyasında proje, ruhsat ve iskan bulunmamaktadır. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.