Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

İstanbul Kartal Atalar Mahallesinde 65 m2 Dükkan

Bankadan 65m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 10458
Pafta 186
Ada 11390
Parsel 155
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 31
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 15
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Atalar Mahallesi, Büklü Sokak, Ulu Apt. No.9B, Kartal. İst.

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazın konumlandığı mahalle, İstanbul ilinin Kartal ilçesine bağlı, ilçenin batısında, E5 karayolunun güneyinde konumlanan, konut ve ticari yapılaşmaların yer aldığı Atalar Mahallesi sınırlarında konumlanmakta olup, mahallenin ana ulaşım yolu olan Kadıköy­Pendik minibüs hatlı Üsküdar Caddesi (minibüs yolu) üzerinde konumlanmaktadır. Ulaşım toplu taşıma ve özel araçlar ile sağlanabilir konumdadır. Taşınmaz, konut ve zemin katları dükkân olarak kullanılan yapıların yoğun olduğu ve konut amaçlı gelişim gösteren bölgede yer almaktadır. Yakın çevresinde konut siteleri, eğitim, sağlık ve küçük ölçekli alışveriş birimleri mevcuttur.
Özellikler: Taşınmaz, ana gayrimenkulün zemin katında, binanın cephe aldığı Büklü Sokak cephesinde, sokaktan bakıldığında sağ tarafta 
konumlu 15 bağımsız bölüm numaralı dükkandır. Taşınmazın konumlandığı binadaki dükkanlar pasaj konumlu olup konu taşınmaz sokak ve pasaj içi cephelidir. Taşınmaz dükkan hacimli olup brüt 65 m2 alanlıdır. Dükkan araç ve yaya trafiği bakımından yoğun olmayan Büklü Sokak üzerinde yer almakta olup sokak cephesi 6,65 m, derinliği 9,85 metredir. Taşınmaz minibüs yoluna paralel sokakta yer almaktadır. Taşınmaz inceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. 
Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul bitişik yapı nizamında inşa edilmiş betonarme konut ve 
işyeri binasıdır. Ana yapı bodrum+zemin+7 normal kattan oluşmaktadır. Binaya giriş minibüs yolu caddesinden bodrum kat seviyesindeki pasaj girişinden ve arka cephede sokak yönünden zemin kat seviyesinden girilmekte olup iki adet bağımsız girişi bulunmaktadır.
Not: 22/07/1987 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.