COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

İstanbul Kağıthane Gürsel Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 108m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12150
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 108m2
Ada 8444
Parsel 20
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 09/09/2014
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Gürsel Mahallesi, Aynur Sokak, No: 7, D: 8 Kağıthane / İSTANBUL

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Merkezi konumu ve ulaşım kolaylığı ile dikkat çekici, deprem sonrası inşa edilmiş binada, ısı yalıtım mantolamalı, 108 m2 + 6 m2 teraslı DUBLEKS
Özellikler: Binanın 2. normal katında, bina girişine göre sağ tarafta, merdivenlerle kata çıkıldığında sol tarafta konumlu olan yalnız Aynur Sokak’a cepheli dubleks dairedir. Taşınmaz giriş aldığı 2. normal katta antre, salon, 2 yatak odası, mutfak ve banyo hacimlerinden, çatı piyesi katında hol, 2 adet sandık odası, banyo ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. Normal katı brüt olarak ~66 m², çatı piyesi katı brüt olarak 42 m² + 6 m² teras alanından oluşmakta olup, toplam 108 m² + 6 m² teras alanından oluşmaktadır.
149,04 m² yüzölçümüne sahip 8444 ada 20 no.lu parsel üzerine, blok yapı nizamında inşa 
edilmiş, 2 bodrum kat, zemin kat, 2 normal kat ve çatı piyesi katı olmak üzere toplam 5 kattan oluşan bina içerisinde yer almaktadır. Toplam 9 adet bağımsız bölüm yer almaktadır ve 2 normal katta yer alan daireler çatı piyesi katı ile dubleks olarak projelendirilmiştir. Mimari projesinde ve mevcut durumda bina girişi; zemin kat seviyesinde ve yapının Aynur Sokak’a bakan güneydoğu cephesinde çözümlenmiştir. Bağımsız bölüm numaralandırması; 2. bodrum katta bulunan daireden başlatılarak normal katlara doğru devam ettirilmiştir. Binanın dış cephesi; mantolama malzemesi üzeri dış cephe boyası ile sonlandırılmıştır. Apartman giriş kapısı; kompakt çelik kapıdır. 
Ulaşım: D100 Karayolu üzerindeki Çağlayan Kavşağı kullanılarak Kağıthane istikametine doğru, önce Abide­i 
Hürriyet Caddesi ve caddenin devamındaki Kağıthane Caddesi’ne bağlanılır. Kağıthane Caddesi üzerinde yaklaşık 160 m. ilerledikten sonra, sol taraftaki Aynur Sokak’a dönülerek taşınmazlara erişim sağlanabilmektedir. Taşınmazların konumlu olduğu 7 dış kapı numaralı bina; Aynur Sokak üzerinde ~140 m ilerlendiğinde sağ tarafta, Aynur Sokak ve Esenlik Sokak’ın kesiştiği kısımda konumlu köşe parsel üzerinde yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile erişim; Kağıthane Caddesi üzerinden sağlanabilmektedir.Bölge; ağırlıklı olarak orta gelir grubu tarafından tercih edilen, betonarme yapı tarzında inşa edilmiş konut fonksiyonlu kullanılan yapıların yer aldığı bir yerleşim alanı olmakla birlikte, ana ulaşım arterlerinde zemin katlar ticari fonksiyonlu olarak, Çağlayan Adliyesi’ne yakın olan kısımlarda ise üst katlar ofis fonksiyonlu olarak kullanılmaktadır. Taşınmazların yakın çevresinde; İstanbul Adliye Sarayı, Ahmet Burhan Anadolu Lisesi ve Çağlayan Yeni Cami bulunmaktadır.
Not:09/09/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.