1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Kadıköy Sahrayıcedit Mahallesinde 3/16 Hisseli 2+1 Daire

Şirketten 2 + 1 13m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Şirketten
Tapu no 10682
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 13m2
Ada 3161
Parsel 165
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 26
Kat Sayısı 11
Ruhsat Tarihi 28/03/1994
Bulunduğu Kat 11
Bağımsız Bölüm 47

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sahrayıcedit Mahallesi, Halk Sokak, Gül Apartmanı, No:42 Kat: 11, D: 47 Kadıköy/İSTANBUL

Açıklama

Ulaşım: İstanbul İli, Kadıköy İlçesi, Sahrayıcedit Mahallesi, Halk Sokak, Gül Apartmanı, No:42, 11.kat, D:47 adresinde kain  tapuda, Kadıköy İlçesi, Sahraicedit Mahallesi, 175 pafta, 3161 ada, 2.931,00 m2 alanlı 165 numaralı parsel üzerinde kayıtlı, 388/32256 arsa paylı, A Blok 11.katta yer alan (47) bağımsız bölüm numaralı meskendir. Gayrimenkule ulaşım için; taşınmaz İstanbul Anadolu yakasının en önemli iş merkezlerinin konumlu olduğu Kozyatağı bölgesinde yer almaktadırlar. Bölge Anadolu yakasının Merkezi İş Alanlarından olup, yakın çevresinde taşınmazın konumlu olduğu iş merkezleri ile benzer özellikler gösteren plazaların yanı sıra 15/20 yıllık konut amaçlı olarak kullanılan yapılar yer almaktadır. Değerlemeye konu olan mülk D100 karayolu yan yoluna cepheli durumda olup, Göztepe Kavşağı ile Kozyatağı kavşağı arasında yer almaktadırlar, Taşınmazın konumlu oldukları noktada ayrıca D100 karayoluna direkt bağlantıyı sağlayan kavşak mevcuttur. Mülk yeni açılan metro güzergahında yer almakta olup, önlerinde Yenisahra durağı bulunmaktadır. Açıklanan bu hususlardan ötürü mülke ulaşım özel ve toplu taşım araçları ile rahatlıkla sağlanabilmektedir. 

Özellikler: (47) bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, binanın 11.normal katında, bina ana girişine göre sol arka kolda yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre; 11.normal katında; antre, hol, salon, 2 adet oda, mutfak, banyo, wc, 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup, toplam brüt 70 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın 3/16 hissesi satılıktır. Mahallinde dışarıdan tespit yapılmış olup, konu taşınmazın mimari projesi ile uyumluluğu ve iç dekorasyon özellikleri kontrol edilememiştir. Konu taşınmazın içerisi vasat kabul edilmiştir.

Ana taşınmaz ayrık nizamda betonarme karkas yapı tarzında A, B ve C Blok olmak üzere üç adet bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı A blok; bodrum + zemin + 11 normal kat olmak üzere toplam 13 katlı olarak inşa edilmiştir. İncelenen projesine göre; bodrum katta; sığınak, su deposu, kazan dairesi, zemin katta; 4 adet dükkan, bina girişi ve 11 normal katın her birinde 4`er adet daire olmak üzere toplamda 48 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın kat zeminleri ve merdiven sahanlıkları mermer, merdiven korkulukları alüminyum malzemeden üretilmiştir. Bina ana girişi mimari projesine uygun olarak zemin kattan kuzey cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi cephe boyası ile boyalıdır. Konu ana taşınmaz içerisinde 2 adet asansör bulunmaktadır.

Not: 28.03.1994 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.