Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

İstanbul Viaport Venezia'da 235 m2 Dükkan

Bankadan 235m2

Özellikler

Tapu no 10762
Ada 0
Parsel 17863
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 1
Bağımsız Bölüm F 17
Bulunduğu Kat -2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

Karadeniz Mahallesi 1212. sok. Viaport Venezia sitesi.No:25 F Blok Kapı no:17

Uzman Görüşü

Çoğunlukla AVM'ler bütün halinde tek bir işletme tarafından yönetilir ve kiralanır. Dükkan halinde mağaza satışları yapılmaz. AVM'lerdeki mağazaların kiralanması kolay ve geliri yüksektir. Söz konusu gayrimenkul tek tapu olarak satıldığı için büyük fırsattır.

Açıklama

Ulaşım: Gaziosmanpaşa'dan Sultançiftliği istikametine doğru Eski Edirne Asfaltı üzerinde ilerlerken Metris Cezaevi'ni geçtikten sonra sağda bulunan Viaport Venezia isimli projeye girilerek taşınmaza ulaşılmaktadır. Taşınmaz Viaport Venezia Avm'nin arka kapısı olan Karadeniz Mahallesi kapısının yan kısmında bulunmaktadır.

Özellikler: F Blok 17 no'lu dükkan; binanın 2. bodrum katına, AVM arka girişine göre sağdan 4. dükkan konumundadır. Taşınmaz projeye göre brüt 235 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz Venezia AVM'nin arka cephesinde bulunan Karadeniz Mahallesi giriş kısmında sağda bulunan ara yola cephelidir. Dışarıdan yapılan inceleme sonucunda taşınmazların iç dekorasyonlarının natamam durumda oldukları tespit edilmiştir.

Taşınmazın bulunduğu Viaport Venezia isimli proje karma bir proje olup, proje konut, ofis, avm olmak üzere karma bir projedir. Taşınmazın bulunduğu site A, B, C, D, E, F, G, H, J, K bloklar olmak üzere toplam 10 bloklu yapıdır. Taşınmaz sitenin AVM bloku olan F Blok içerisinde bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu F Blok projenin AVM Blok'u olup, 5 bodrum, zemin, 1 normal kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. 5. ve 4. bodrum katlarda otopark, 3., 2. ve 1. bodrum, zemin ve 1. normal katlarda ise AVM mağazaları bulunmaktadır. F Blok'ta toplam 321 adet mağaza bulunmaktadır.

Not: 30/05/2016 tarihli İskan Belgesi bulunmaktadır.