İstanbul Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesinde 98 m2 Dükkan

Bankadan • 98m2 • Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 6795
Pafta 3-4
Ada 3012
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat -2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Karadeniz Mah. 1131 Sk. No:25A K:2.Bodrum No:25A Gaziosmanpaşa/Istanbul

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza erişim bölgenin önemli ulaşım arterlerinden olan Eski Edirne Asfaltı üzerinde Gaziosmanpaşa-Sultangazi istikametinde ilerledikten sonra Viaport Venezia projesine gelmeden önce sağ yöndeki Mehmet Akif Ersoy Caddesi`ne dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 600m ilerledikten sonra sağ yöndeki 1129. Sokağa dönülür ve devamında sol yöndeki 1131. Sokağa dönülerek taşınmaza ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle orta-alt gelir grubundaki aileler tarafından, mesken amaçlı kullanılan 4-5 katlı yapılar bulunmaktadır. Konu mülkün yakın çevresinde Karadeniz Mahallesi Merkez Camii ve Mehmet Niyazi Özdemir Parkı bulunmaktadır. Konumlu olduğu bölgeye ulaşım toplu taşıma ve özel araç ile sağlanabilmekte olup, bölgenin belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Özellikler: 1 no`lu bb 2. bodrum katta bina girişine göre arka cephede 1131. Sokak üzerinde yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre 2. bodrum katta; dükkan ve banyo-wc hacimli olmak üzere 98 m2 kullanım alanlıdır. Dükkanın dış cephesi alüminyum kepenklidir.

Taşınmazın yer aldığı bina, bitişik nizam yapı düzeninde, betonarme karkas sistemde, 2 bodrum, zemin, 3 normal ve çatı katı olmak üzere 7 katlı olarak projelendirilip inşa edilmiştir. Binanın 2. bodrum katında 1 adet dükkan, 1. bodrum katında 2 adet mesken, zemin katında 2 adet mesken ve bina girişi, 1. ve 2. normal katlarında 2`şer adet mesken ve 3. normal katında 1 adet çatı arası piyesli mesken bulunmakta olup binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama üzeri akrilik esaslı dış cephe boyalıdır. Binada katlar arası irtibatı sağlayan merdiven basamakları ve kat sahanlıklarında zeminler mermerdir. Bina ana girişi 1157. Sokak üzerinde ve zemin kat seviyesinde olup değerleme konusu taşınmaz bina arka cephesi tarafında 1131. Sokak üzerinde ve 2. bodrum kat seviyesindedir.

Not: Taşınmaza ait 10.12.2009 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.