1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstanbul Gaziosmanpaşa Bağlarbaşı Mahallesi 2+1 74m2 Daire

Bankadan 2 + 1 74m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16940
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 74m2
Ada 1343
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bağlarbaşı Mah. Plevne Kahramanları Sok. No:27-29 K: 2.Bodrum D:1 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2.bodrum katında konumlu 1 bağımsız bölüm numaralı dairedir. 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo, mevcut olup,  74 m2 kullanım alanı vardır.

Gayrimenkul tapu kayıtlarında taşınmaz 360m2 yüz ölçümlü 1343 ada 2 parsel üzerinde konumludur. Ana gayrimenkul Gaziosmanpaşa Tapu Müdürlüğünde incelenen 25.07.2007 tarih 542171 sayılı mimari projesine göre 2 bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı kat olmak üzere toplamda 7 adet kattan oluşmaktadır. 2. bodrum katta 1 adet daire ve sığınak, 1.bodrum katta 3 adet daire, zemin katta 3 adet daire, 1.normal katta 3 adet daire, 2 normal katta 3 adet daire,  3.normal katta çatı piyesli daire olmal üzere ana gayrimenkul toplam 16 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. 2 adet bine girişi bulunmakta olup 2 girişte Plevne Kahramanları Sokak üzerinden verilmiştir. Bina girişlerinin 1 tanesi 1.bodrum kattan diğeri zemin kattan verilmiştir. Binanın dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama olup binada asansör  mevcut değildir. 

Ulaşım: Tarif olarak Gaziosmanpaşa-Küçükköy istikamettinde ilerlerken Gaziosmanpaşa Meydanını 1km geçince sağa Kavaklıdere Sokağa dönülür. Kavaklıdere Sokak üzerinde yaklaşık 50m kadar ilerledikten sonra tekrar sağa dönülerek konu gayrimenkullerin konumlandığı Plevne Kahramanları Sokağa ulaşılır. Yakın çevrede bitişik nizamda inşa edilmiş eski binalar. eğitim ve sağlık kurumları yer almaktadır. Bölge sosyo-ekonomik açıdan alt gelir grubuna hitap etmektedir. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkün olup; altyapı hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.